Morelim bozuk? :( spor diye?

Sırf hayatimda değişiklık olsun diye kendimi artik ele alayım diye spor salonuna kayıt oldum. sağlığım için.

Babam tutup bana laf sokup hanfendinin sporu eksik gibi şeyler diyip koca aramaya gitmeye filan mi gidiyorsun dedi. bende tövbe ya deyip gittim :(

Gururum kırıldı... kendi çapimda sporumu yapıp başka niyetim yoktu :( ağladim gururuma dokundu çünkü.

Güncellemeler:
21gün ...

0|1
1|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Benim babamda sırf kızlara hava atmak için mi spor yapıp kas yapıyorsun diyor ama ne kadar umrumda? Umursamaz olmayı öğrenmen lazım

0|0
    0|0
    • 20gün

Öylede karşı çıkmadin hiö

• Yazık Yahu. Aileler Nedense Çocuklarına Bu Tip Moral Bozucu Sözler Söyleyebiliyor.

0|0
    0|0
  • eski toprak dincilerin hayat bakis acisi boyle

0|0
    0|0
  • S. ktir et bu durumlarda içinden çek rahatlarsın umursamazsın.

0|0
    0|0
  • Hepsi siraya girmiş beni bekliyor deseydin sende

0|0
    0|0
    • 21gün

Karşı gelemedim annem savundu biraz ne var kiz sana açık açık sormuş dedi bunda kötü birşey yok dedi annem sen sonradan işe gidiceksin yorgun yorgun gitme diye

• 20gün

Düzeni beslenmen lazım yoksa vücudun zayıf duser ve sporu birakabilirsin dikkat et

• 19gün

Anladim

• babana anlat

0|0
    0|0
  • Salla aileyi sen keyfine bak

0|0
    0|0
    • 20gün

Çok ağrıma gitti bir bilsen

• 20gün

Boşver herkes gibi düşün

Kızlar Ne Diyor 1

• Hay Allahım, yapsan bir dert yapmasan bir dert. Söyle ona, yalnızca bayanlar var salonda de.. Belki ikna olur.

0|0
    0|0
    • 21gün

Var ya morelimi öyle bir bozduki ben neşeli neşeli motivasyonla başladim bide yerle bir oldu

Yükleniyor...