Fenerbahçe bu kadar ortasaha'yı ne yapmayı planlıyor ?

holmen,alper,salih,m.topuz,m.topal,sezer,cristian,meireles,selçuk,emre

Holmen tranfer'iyle birlikte 10 orta saha oldu :D amaç ney bu kadar orta saha'ya yüklenmekdeki taraftarlar forvet bekliyr sonucta

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsini toplasan 1 Selçuk inan veya 1 Sneijder etmez bu arada teknik direktör açıklanmadan transfer yapılıyor fenerbahçe kulübünün ne kadar amatör yönetildiğini burdan anlayabiliyoruz

0|2
    1|0
    • galatasarayın bütün orta sahalarını toplasan bir emre ya da bir salih etmezler

• avrupada sordum selçuk kim dediler

• ben de çıktım avrupada Fenerbahçe dedim. Onlar da o kim Galatasaray'ın yeni transferimi dediler ..

Kızlar Ne Diyor 7

• Hepsini topla bir Selçuk İnan etmez :)

0|0
    0|1
  • Hayırlısı be Gülüm asdfghjj

Fenerin transferi beni pek ırgalamıyor açıkçası..

0|0
    0|0
  • Ezeli rakibimize üzüldüm. ://

0|0
    0|0
  • salihi bize versinler :D galatasaraylı o<3

0|0
    0|1
  • bi kaçı yedek kalacak

0|0
    0|0
  • gerek yok o kadarına haklısın

0|0
    0|0
  • azizi anlamak zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• aykut kocaman ve 7 ön liberoları diye bir olay vardı

aykuta giydirilen pek hoş olmasa da link

0|1
    0|0
  • Stokçuluk ve karaborsacılık :)

şaka bir yana, gerçekten abarttılar.

0|0
    0|0
  • Bence TD alındı ama açıklanmıyor . aziz bu oyuncuları neye göre alıyor ki zaten ?

1|0
    0|0
  • TD olmadan transfer yapıyorlar. Acaba diyorum bu Aziz bilerek mi TD'yi almıyor. Hani istediklerimi alayım bana karışmasın falan...

0|0
    0|0
  • topuzdan adam olmaz, selçuk desen boş dava. son benfica maçında topzuu gördümüşsündür .

0|0
    0|0
  • Ortasaha mülteci kampına döndü arkadaş, merak etme abbas yolcu olanlar var:)

0|0
    0|0
  • sonki benfica maçını izlemedin galiba orta saha salih ve mehmet topuza kaldı o yüzden de elendik

1|0
    0|0
    • Avrupada bunu 1 kişiye sor bakalım cevap ne olacak istersen bu sitede anketli bir soru açalım salih emre ikilsimi yoksa sneijder selçuk ikilisi diyemi ne dersin?

• Valla Allah yeni gelicek teknik direktöre sabır versin ne diyim Azizin kahrını çekmek kolay iş değil Aykut gene iyi dayandı baksana adamların transfer mantelitesinde bile GS var bari GS guizayla ilgileniyoruz desede alsalar :D

0|0
    1|1
  • sezer,selçuk,salih,topuz bastan yedek zaten :)

0|0
    0|0
  • Orta sahaya barikat kuracak adamlar, gecirmeyecek kimseyi kendi yari sahasina.

0|0
    0|0
Yükleniyor...