Holmen Fenerbahçe'de! Faydalı olurmu boş transfer mi ?

Fenerbahçe, İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile sözleşmesi sona eren İsveçli futbolcu Samuel Holmen ile anlaştığını açıkladı. Yıldız futbolcu yarın sözleşme imzalayacak.

Fenerbahçe Kulübü, geçtiğimiz sezon ligden düşen İstanbul Büyükşehir Belediyespor'la sözleşmesi sona eren İsveçli Samuel Holmen'le prensip anlaşmasına varıldığını açıkladı.

Fenerbahçe Futbol AŞ'den yapılan ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda da (KAP) yayımlanan açıklamada, "Futbolcu Samuel Tobias Holmen ile prensip olarak anlaşmaya varılmış olup, yarın yapılacak sağlık kontrollerinin ardından sözleşme imzalanması planlanmaktadır" denildi.

Son 3 sezonda İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile 102 Süper Lig maçına çıkan Holmen, 23 gol kaydetti. İsveç Milli Takımı'nın da formasını giyen 29 yaşındaki oyuncu, geçen sezon ligden düşen lacivert-turunculu takımda 33 maça çıktı ve 11 golle takımının en golcü oyuncusu oldu.

0|0
78

En İyi Erkek Görüşü

• Holmen iyi ama fenerde yedek olur

0|0
    0|0
    • 10 tane orta saha oldu hocam holmenle kanatları da sayarsak 13 :D Geçen sezon ortasaha eksikligi yüzünden benficaya elenmişdk onu düşünerek yapılmış olabilir mi bu transfer ? :D

• vur deyip öldürmek bu olsa gerek:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• kaç transfer yaptınız,sayamadım bak

0|0
    0|0
  • Holmen kaliteli bir futbolcu normalde ama fenere ne kadar yararlı olur bilemiyorum..

0|0
    0|0
  • Fenerli olsam istemem.

0|0
    0|0
  • faydalı olacaktır

0|0
    0|0
  • holmen olur yedeklerde

0|0
    0|0
  • holmen duruma göre yedek de olabilir gibi geliyor bana.

bir de şimdi adamın 33 maçta 11 golü var. bu adam daha iyi bir kadroyla birlikte oynasa daha fazlasını da atar mı diye düşündüm. maç sırasındaki performansını takip edenler varsa bilirler, ben takip etmediğim için bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • faydalı olur bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• bu Kanarya fazla uçmaya başladı ama düşüşü de o oranda sert olacak :)

Holmen, (bence) büyük takım oyuncusu değil.

0|0
    0|0
  • Şahsen Galatasaraya gelmesini istemezdim hadi yerli olsa trasfer i anlardım ama yabancı aldıktan sonra gidip yurt dışından alırım

0|0
    0|1
  • Baroni'den iyi olduğunu düşündüğüm bi' orha saha.. Lakin bu kadar yabancıyı ne yapacağız abi yaa =/

Yobo'yu kesin gönderecekler =//

0|0
    0|0
  • Faydalı olacağı kesin.. Takımları tanıyor olması artı bir özellik webo örneğinde olduğu gibi faydalı olacaktır fenerbahçeye..

0|0
    0|0
  • Bence olacak gibi ama tecrube konusunda bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • holme iyi topçuya maçşarını izle güzel oynuyo fenerbahçeye faydası olur

0|0
    0|0
  • hiç bir fikrim yok başka bir oyuncu alınabilirdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...