Karın kası için yağ...

Arkadaşlar karın kası yapmak için karında ne kadar yağ olması lazım ? Yağlar kasa dönüşmez mi yani illa yağları yakıp mı kas yapmamız lazım. Kilom 58 boyum 1.70 karın bölgesinde az bir yağlanma var yakmam gerekir mi ? Cevaplarınız için teşekkürler.

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır yağlar kasa dönüşmez hatta fazla yağ kası yıpratıyormuş setlere bölerek en yorucu hareketleri çalışmak ilk zamanlarda gün aşırı ve antreman sonrası protein almak gerekiyor

Az birşey yağ olması problem değil fazla olursa mekik yapamazsın evde en iyi antreman mekik

0|0
    0|0
    • Yok mekik yapamayacak kadar yok ama var yani zayıfım ama yağlar orda toplanmış :) kardiyo yapıcam önce sonra başlayacağım karın kası yapmaya.

• tamam anladım teşekkürler ilk önce hacim sonra terle babam terle :D tamam oluyorum hemen sağolasın :)

• rica ederim :D

Kızlar Ne Diyor 4

• %6 ila 7 oranında olmalı

0|0
    0|0
  • yağları yakacaksınki kasa dönüşsün

0|0
    0|0
  • kas yaparken yağlar erir

0|0
    0|0
  • kas yapmak dediğin şey kasın hacminin artması yağla alakası yok egzersizle yapabilirsin yağ normalde kasların hacim artışını engeller

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• nasıl bir karın kası istediğine bağlı yağ miktarı. yağları yakman lazım tabikide yoksa kas belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Yakmana gerek yok..Kas yapman için yağ yakmana gerek yok, kasları daha belirgin göstermek için yağ yakman gerek, ki zaten senin yağ oranın düşüktür..

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ama karın bölgesinde bir miktar var. Belirgin olması için yağ yakmam gerek dimi bunu sormak istemiştim yanlış anlattım kusura bakma.

• Birazın ne kadar olduğu önemli..Fazla değilse sorun olmaz.

• hm anladım. teşekkürler.

• Dostum, kas yapmanın yağ ile alakası yok. Kim çıkarıyor bu lafları amk?

0|0
    0|0
    • kasların belli olması için yağ olmaması gerekiyomuş doğru mu ?

• Sen spor yapıp dengeli beslendiğin zaman vücudunun yağ oranı düşüp, kasların belirginleşir. Mesele kilolu olup olmaman değil, bu spor davasında ciddiyetini koruman.

Başarılar kardeş

• hm anladım kardeşim teşekkürler.

Yükleniyor...