Beni terk eden kıza nasıl davranmalıyım yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ?

İki üç hafta sonra bana acılar yaşatan hep üzen sevgilimle hergün yüz yüze bakıcaz . Şuanda çok rahat bana yaptıkları için vicdan azabı bile duymuyor..

Nasıl davranmalıyım ona bana yaptıklarının farkına varmasını üzülmesini istiyorum iinşallah ilahi adalet yerini bulur.

Ne yapmalıyım ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan elindekilerin kıymetini hiçbir zaman bilmez. Gerçekten elinde olan birini kaybedip tekrar kazansa bile hiçbirşey değişmez.

İnsanlar haline şükretmeyi bilmez. Sürekli isyan eder.

Sevgilim niye elletmiyor?
    Acaba beni sevmiyor mu ?

Geçen gün biri bana asıldı hiç tepki vermedi?

Öncelikle bu soruya değinmek isterim birkaç yerde görmüştüm.Erkeklerin bu durumda soğukkanlı olmasının tek temel nedeni ''sukunetim deliliğimdendir.'' felsefine dayanmasıdır.

Eğer erkek orda patlarsa hem ilişkiye hem kendine hem kıza zarar verir.

Böyle boş muhabbetler yapılmamalıdır bir ilişkide. Her saniye ergen misali yazılar yazılmamalıdır. Tamam ''seni seviyorum'' ya da ''Sana aşığım'' denilebilir.

Ama bunu özellikle kızlar için söylüyorum ;

Bir kıza her saniye yalakalık yaparsanız. Şiir yazarsanız. Onun kıymeti kalmaz. 1 ay kıymetli olur her duyduğunda çok sevinir ama 2.ayda işler rayından çıkar ve artık bıkmaya başlar aynı şeyleri duymaktan. Kızlar hep yenilik ister.

Kızlar nedir ?
    Bir çiçek.
    Çiçekler ne ister?
    Su.Ee kapıp gidiyim kızın kapısına 19lt damacana.:)

Bu zorlu maratonun arasında ufak bir diyalog yazıp yüzlerinizde tebessüm oluşsun, şayet yazacağım daha çok şey var :)

Abi ben anladım ki kızlara çok fazla ilgi alaka göstermeyeceksin. Hemen havalara giriyorlar.Kendilerini bu dünyanın en kıymetli ve en değerli kızı falan sanıyorlar.

Kız arkadaşımdan ayrıldım.1 hafta olmadı. Artık bütün kız tiplerini bir günde tanıyabilirim ya. En azından kendimi öyle hissediyorum. :)

Yazımın sonunda kızlara nasıl davranılması gerektiğine gelecek olursak...

1-) Kızlara seviyeli olacaksın her dediğini he demiyeceksin. Ama kalbinide kırmayacaksın.
    2-)Her saniye yavşamalar seni seviyorumlar canım cicim ayakları yapmayacaksın. Yerini yurdunu bileceksin söyleyeceğin sözlerin.
    3-)Hiçbir zaman kız karşısında bıdı bıdı konuşmayacaksın sukunetini koruyup ciddi olacaksın. Şayet olmazsan ki başıma geldiği için söylüyorum her dakika konuşmak isterler.:) Buda kafa travmasına yol açabilir :)
    4-) Bi kızla ciddi düşünmeyeceksin... Eğer 24+ yaştaysan o zaman olgun düşünebilirsin. Ama tutupta lise aşkımla evlenicem demeyeceksin. Üzülen siz olursunuz ve kendinizi toparlamanız zaman alabilir.

Arkadaşlar aklıma gelen şeyler bunlar.Baya yazdığımı sanıyorum :)

Bunları kizlarsoruyor.com kızları lütfen kızları karşı bir tavır alarak yazdığımı ve eski sevgilime olan kızgınlığımdan bütün kızlara çamur attığımı düşünmesin. Bütün erkeklerin bilmesi gereken şeyler bunlar. Haklı ve haksız yönlerim olabilir.

İyi Geceler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sadece sinirlerinin geçmesini bekleyeceksin.Bu süre içinde de kendi iyiliğin için çabalayacaksin. Mesela öç almak gibi başta kendine zarar verecek duygulara kapılıp gitmeyeceksin.Sonra kızın git gide kendi sonunu hazırlamasına seyirci olacaksın. Bu kadar basit ışte. Işine bakacaksın ;)

0|0
    0|0
    • nası hazırayacak ki o sonu

• Uzun vadede kendi davranışlarının sonucuna katlanarak. Hatalı ise tabi. Hatalı değilse bile , sen sana uygun olmayan biriyle irtibatını kesmiş olacaksın.

• neden ayrıldı kac ay beraber kaldınız? ve hala sevymusun?

0|0
    0|0
    • 1 seene beraberdik nedensiz gitti sıkmışım onu ki hiç sıkıcı şeyer de yaşamadık ve seviyorum

• onu umursamaman yeterli bir kiz icin

0|0
    0|0
    • inşaallah öyle olur ama sanmıyorum

• sen onu Allaha havale et unutma ki eden bulur. ayrıca takma bile onu onu takmadıgını gorunce oda belkıde uzelecek bence yuz verme kımseye hak ettıgınden fazla deger verme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• PEYGAMBERİMİZİN İKİ SÖZÜ VAR DERKİ

''KIRIP İNCİLTTİĞİNİZ GÖNLÜN AHINDAN KORKUN''

''CANI YANAN SABRETSİN CANI YAKANDA CANIN YANACAĞI GÜNÜ BEKLESİN''

BENİM HAYATIMDA BU İKİ SÖZÜN GERÇEKLİĞİ YAŞANDI HEMDE ÖYLE YAŞANDIKİ SONUNA KİN NEFRET DUYDUĞUM HALDE BEN BİLE ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM SIKILDI BEN SADECE ÖZÜR DİLESİN AF DİLESİN PİŞMAN OLUP DİZ ÇÖKÜP SANA HAKSIZLIK ETTİM SENİN GİBİSİ YOK DESEYDİ YETERDİ AMA ÖYLE AĞIR CEZA VERMİŞ Kİ YÜCE RABBİM DÜŞÜN BEN BİLE ÇOK ÜZÜLDÜM ÖYLE DERİN ÖYLE FAZLA YAKTIĞI HALDE CANIMI O YÜZDEN RAHAT OL NE YAPTIYSA KARSILIĞINI ALLAHIM VERECEKTİR

0|0
    0|0
    • özel değilse çok merak ettim ne geldi başına

• KANSER OLDU HEMDE UR KALBİNE ÇOK FAZLA YAKIN YERDE MAALESEF :(((( BEN BU KADARINI BEKLEMİYORDUM Kİ BANA YAŞATTIKLARININ KARŞILIĞI BUYMUŞ DEMEKKİ RABBİM ÖYLE TAKDİR GÖRMÜŞ ÖLÜMÜ BEKLEMEK DÜŞÜNEMİYORUM BİLE YANİ HAYATTA KİM KİME NE EDERSE BEDELİNİ ÖDER ALLAHIN ADALETİ YERİNİ DAİMA BULUYOR BAZEN BÖYLESİ ÜZÜYOR İNSANI AMA TAKDİRİ İLAHİ

• BU YORUMU OKUYAN KIZLAR VARSA

IYYYY BU ÇOK TİPSİZ

ANAAA EZİK FAKİR YOK KÖRDÜ SAĞIRDI SAKIN ERKEKLERİ HATTA İNSANLARI HAKİR GÖRMEYİN KENDİNİZİDE YÜCE ALLAHIN YARATTIĞI HİÇ BİR KULA BUNA YAPMAYIN ALLAH ÖYLE UYGUN GÖRMÜŞ MEVLANA HZ DERKİ YARATILANI SEVERİM YARATANDAN ÖTÜRÜ CÜZDANLIK AŞKLARA TAMAH ETMEYİN

• senin ona karsi ezildigini hisettikce sana acimiyacagi gibi kücülürsünde,o cokmu degeri biri?hayatinda tanidigin ailenden,cevrenden iste ideal kadin dedigin birileri varsa onu onlarla kiyasla ve sorunun cevabina git o cokmu degerli?

0|0
    0|0
  • yüzüne kezzap at:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...