Evlilikte Aski Bitiren Sey "Rahatlik Mi" "Bakimsizlik Mi"?

Hollywood’un başarılı ve güzel oyuncusu Christina Hendricks, kocasının yanında asla yapmayacağı şeyi açıkladı. 3 yıllık evli olmaına rağmen hiçbir zaman kocasının karşısına bakımsız çıkmadığını söyledi

üç yıldır evli olmamıza rağmen kocamın yanında asla eşofmanla dolaşamam dolaşmayacağım da. Evlenince her şey bitiyor gibi davranıyor kadınlar aslında şimdi kendilerine daha iyi bakmaları lazım." diye konuştu.

Sizce de oyle mi evlenen kadinlar ve erkekler cok mu rahat oluyor artik !? Bu mu ya da aski bitiren sebep!?

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

• kadınlar bakımsız olursa evlilik tabikide boka sarar yani cinsel hayat kötüye gider uyuyamazsın belki bakımsız olduktan sonra erkekte de bakım önemli diyebilirim bakımdan kastın yani bir erkek gelip terli terli yatıyorsa terli terli cinsel ilişkiye girmeye çalışıyorsa afedersin öküzdür ya da kadın içinde aynı şey geçerli hiç bakım yapmadan ağdasız falan filan banyo yapmadan direk ilişki iğrenç gelir bana aşk denen şeyde orda biter bana göre bununla mı evlendim ben lan der evlenen kişi düşünsene erkek işiyor elini yıkamıyor haydeee kadın bıyığını almıyor bacaklarda erkekten fazla kıl olduğunu düşün ::))) hayattan soğur insan

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aşkı bitiren yaşanmışlıklar bence. 4 5 yıl çıkıp evlenen gençler evliliğe bişey bırakmıyor... ayrıca aile kültür farklılıkları işin içine giren ailelerin gençlerle birlikte evlenmeleri.herşeye burnunu sokan kaynanalar kadın ve erkeğin anlayışsızlıkları karşılıklı fedakarlığın bitmesi ve çıkarların ortaya çıkması... evlilik sıcak demir.her iki tarafta tutmalı her iki tarafta yanmalı yoksa damdan düşeni sadecedamdan düşen anladığı için eşler birbirini anlamalı..

0|1
    0|0
  • esofman demesi bence abartılı ne gysn gecede abiyeylemi uyusun.ama bakımsızlık dogrudur.ne bileym diş frcalanmaması,kokması,sürekli makyajsız dagnk olması vs... ama esofmanlı falan abartı bence

0|1
    0|0
  • Bende bakımsız olamam evet ama bu birazda kişisel bir durum yani ben bakımsız duramam, eşim ya da bir başkası farkketmez. Ama eşofmanla dolaşırım canım hatta eşimde giysin eşofman beraber dolaşalım :-)

0|1
    0|0
  • Ne ilgisi var eşofman giymemekle yahu..Eşim bana çok yakıştırıyorsa eşofmanı giymeyim mi yani :))

Kötü temiz olmayan eski püskü şeyler giyilmez anlarım..Evliliği monoton hale getiren şey rahatlığın getirdiği bakımsızlık..Özensiz davranışlar ilgisizlik vs.

0|1
    0|0
  • En basta gln rahatlik bu sebeplede rahat dawranilio saygi maygi hc bsey klmio

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...