Intikamınızı ldınız mı? ne hissettiniz?

aşk konusunda kalbinizi kıran, sizi üzen, terk eden, aldatan sevgilinizden intikamınızı aldınız mı? aldığınızda ne hissettiniz? rahatladınız mı? içiniz soğudu mu?

0|0
9|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kim ne derse desin intikam bu dünyadaki en güzel şey.

0|1
    0|0
    • bence de ;)

• güzel bir intikam şekli diyeydin iyiydi ama hadi en iyi diyeyim yine de.

• Eyw :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Aldım, sonra da hiçbir şey olmamış gibi hayatıma devam ettim. Ama onun canının çok yandığını farketmiştim.

0|1
    0|0
  • Her seferinde üzen , terkeden, kalplerini kıran ben oluyorum. Hiç biride intikam alamadı. Biri kalkıştı öyle bişeye tekrar kendime aşık edip yolu verdim bişey yapamadı

0|1
    1|0
  • İntikam almam aağlarım ağlarum dua ederim Allaha havale ederim acı çekerkende yukardaki görüyor o görmesede olur görseydi bırakmazdı ellerimi ağlatmazdı beni...

0|1
    0|0
  • Aldım, soğudum.

0|1
    0|0
    • aldığına memnunsun yani. özel değilse ne yaptın sorabilir miyim?

• anlatmasam daha iyi gibime geldi :)

• Ben kin gütmüyorum ne kadar kırsalar da ya soğuyorum ya da barışıyorum.

0|1
    0|0
  • İçimde intikam barındırmadım hiç. Gereksiz geliyor.

0|1
    0|0
  • intikamımı almadım uğraşmaya değer görmedim

0|1
    0|0
  • İçimde bitince totomda olmuyor pek. İntikam almayı düşünüyorsan bitmemiş demektir zaten.

0|1
    0|0
  • Aynısını ona yap rahatla

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• salakça bir intikam aldım diyelim yani Benimle çıkarken başkasını seviyormuş sevdiği insanda Gökhan benim adım ise gürkan dı ve bana mesajlar gönderirken hep manalı manalı gönderiyordu araştırdım ettim onu sevdiğini öğrendim böle gökhandaki ökh yerini boş bırakıp sanki gürkandaki ürk varmış gibi manalı boş bırakıyordu g ...an yazıp yazıp duruyordu ve bana gönderiyordu ben de neden açık yazmadığını merak ediyordum neyse öğrendim ve sonra buna hiçbirşey yokken gidip okul çıkışında omuz attım yere düştü eteği falan açıldı işte :D rezil olduğunu hissetti içim kötü oldu onu sevdiğim halde böyle birşey yaptım ama benimle dalga geçti bunuda ağzından öğrendim yani Çıkmasa ben asla birşey demezdim seviyordum ama benimle çıkıp başkasının arkasına takılması hiç hoşuma gitmedi çocukla aynı sınıftaydı ayrıyetten :(

0|1
    0|0
    • intikamın çok tırt olmuş yalnız

• aynen :)) dedim ya salakça bir intikamdı intikam bile denmezde napalım sevdiğimizden

• aldım ragatladığımı zannettim aradan bir kaç gün geçti dahada hırslandığımı farkettim keşke daha fazlasını yapsaydım dedim fazlasınıda yaptım ama hala hırslıyım

0|1
    0|0
Yükleniyor...