Masonluk ve illuninati nedir?

Birisi çıksa size dese ki dünyadaki her savaşın, her olayın, her felaketin birileri tarafından çıkarıldığını ve insanların, toplulukların hatta ülkelerin birileri tarafından yönetildiği sizin tepkiniz ne olurdu?

Evet bunlar maalesef gerçek masonlar var illuminati var sebataylar var ve herşeye hükmediyorlar..O kadar güçlüler ki herşeye herkese bütün zihinlere hükmediyolar.Bilinçaltınız tehlike altında..Buyrun seyredin ve gerçekleri öğrenin..

Birbiriyle bağlantılı 3 video

1) link

2) link

3) link

Birbiriyle bağlı diğer videolar

1) link

2) link

3) link

4) link

5) link

6) link

Daha bunlar gibi çok açıklayıcı videolar mevcut araştırmanızı tavsiye ederim..En ünlü video serisi The arrivals dır

anlamı gelenler dir 50 bölümdür ben hepsini izledim 1-17 total izlemek isterseniz link

İzlemeden bilemeden lütfen yorum vs yapmayın arkadaşlar...

Soru 121212 Soru 121212

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gizli örgütler -john lawrence reynolds

Masonların gizli tarihi reşat numan

İlluminati'nin gizli tarihi -David livingstone

Kitap olarak okuduklarım bunlar. Ancak michaelsikkofield in bloğunda da tüm yazıları okumuşumdur bunlarla ilgili.

Gizli olsa kimsenin haberi olmazdı diyenler,kopmalar ve anlaşmazlıklar sonucu birçok gizli bilgi ifşa edilmektedir ve internet aracılığı ile kitlelere ulaşabilmektedir.

Yeter ki doğru bilgiyi bulmaya ve güvenilir kaynaklara ulaşmaya çalışmayı isteyin.

Bunun içinde biraz araştırma ruhu olmalı ,merak olmalı.

Birbiriyle bağlantılı konulardır bunlar. Zamanın da, Necmettin Erbakan bunlarla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Kaç kişi bilir ki .Bilmeyen de komplo teorisi der geçer.

Öyle ya olan olaylar hep raslantısal .:/

0|1
    0|0
    • Aynen senin gibi düşünüyorum kardeşim insanda biraz araştırma ruhu olmalı.Bizim hafife aldığımız şeylerle adamlar neler yapmışlar.

Kızlar Ne Diyor 4

• iluminatiyi avrupalı ateistler kurmuştur dine karşı

masonlar ise kendilerince tanrıya inanır ikisi farklı şeyler .

0|0
    0|1
    • link burayı iyi oku Tarih balığında diyorki : Aydınlanma Çağı'nın bir kolu olarak özgür düşünceyi temel edinmiş üyelerden oluşan topluluk masonluğu model aldı

• İşine gelmemiş ondan olabilir mi :)

• Neden gelmeyecek ? Çok biliyorsun ya :/

• Bence biraz fazla tv izliyorsunuz. Tuvalet kağıdı bitse ''mason işi! vay şerefsizler'' diyecek mevcut.

Abartılıyor. Zaten bu kadar güçlü olsalar, en azından gizli olurlardı. Sokaktı en salak adam bile illuminati ismini biliyor. Nasıl gizlilik bu ?

2|2
    1|2
    • iyi izlersen gruplardan kopmalar oluyor sızmalar oluyor ve öldürülenler oluyor..

• Senin neden bu konuya karşı olduğun avatarından belli sen devam et ben diğerleriyle ilgilenirim

• Aklıma Yahudiler geliyor bu kadar. :/

0|1
    0|0
    • Çoğunluğu öyle zaten bunların..

Yahudinin parayla kavuşanı şaşırmış extra hayat tarzları edinmiş :)

• Bir ara ne diyo ya la bunlar dedim izledim bir seyler.

Sonra hay beynini yaktiklarim dedim kapattim.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 2

• bilmiyosunuz saçma sapan videolarla bişiler öğrendiğinizi sanıyosunuz araştırında öğrenin.ben bunlarla 15 sene önce tanıştım.

0|0
    0|1
  • ben masuru bilirim mason bize gelmez :)

0|0
    0|1
    • OruçReis senin adının baş harfi A soyadının baş harfi K mıdır.Masur değil baasur :D

• Aynı nick i kullanan bir arkadaşım varda oda burdamı dedim profilin gizli bakamadım ondan burdan sordum

• Oruçreis olan görmedim çakmamı yapmışlar demek ki :)

Yükleniyor...