Kızlar sonunda dualarınız kabul oldu mutlumusunuz?

Hani ben birkere rus kızları nekadar güzel Türk kızları gereksiz diye soru acmıstım ve hakaretlere varan cümlelerle beddualar etmistiniz ya insallah birgün türk kızına asık olursunda görürsün diye isteşu ano oldu kızdan cok hoslanıyorum ve inanın bende kendime inanamıyorum hic bir rus kız güzel gelmiyor simdi bir yardım edin ya ?

• İyi olmus sana kız insallah süründürür seni
    62% (8)20% (1)50% (9)Oy Ver
  • Türk kızı candır sende doğru yolu buldun darısı diğer rus hayranı erkeklerin basına .)
    38% (5)80% (4)50% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
En iyi cevaptaki arkadas sen ne ictin ? banada söylesene :D Bu kızı banlasalar sitece kurtulsak modlar neden görevlerini yerine getirmiyor ?_

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Kader kısmet :P

0|0
    0|0
    • kader değilde sorun bende kızla konusmuyordum 1 seneye yakın tanıoyrdum ama muhabbetim yoktu sonra ekledim mesaj attım sınavlarını sordum aynen tepki su insan bir nasılsın der hayatın nasl gidiyor der baslarım sınava sorun bendemi anlamıyorum cevabını verdi asık oldum :D

• Sen aşık olmaya yer arıyormuşsun bence :)

• yokta onun tepkisine hayran kaldım neden öyle bir tepki verdi onuda cözemedim o ayrı :D

Kızlar Ne Diyor 8

• büyük lokma ye büyük konuşma die boşuna dememişler.al sana bir türk kızı işte.sen kendi ırkını küçük görürsen gene o küçük gördüğün kız senn ayaklarını yerden keser

1|0
    0|0
    • ama böyle olmaması lazımdı kampüste okadar güzel rus kızları varken niye böyle oluyor anlamıyorum tripli bir kızı seviyorum tribinden gecilmiyor

• büyük konuşmanın cezası..geçmiş olsn :)

• Allah senin açından cezanı vermiş :D:D:D

Birde kız seni beğenmezse tadından yenmez ahahahhahahahahaha

1|0
    0|0
  • Hayırlısı...

0|0
    0|0
  • O kızı bana yolla seni s.etsin.

1|0
    0|0
    • anlamadım ne yapıcaksın kıza ?

• Yaşayarak öğren.

• artık isim olmayacağı icin tecrübem olmayacak söylermisin peki ben bu kızın pesinde kosucam kararlıyım rusları alan alıyor zaten .D

• az bile sana.

1|0
    0|0
  • triplere arabeske merhaba de ey güzel çiçek.

1|0
    0|0
  • Kürkçü dükkanına hoşgeldin tilki :)

1|0
    0|0
  • Türk kızı candır sende doğru yolu buldun darısı diğer rus hayranı erkeklerin basına .)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sağdıç rus kızları ne kadar güzel Türk kızları gereksiz

0|0
    2|1
  • Yurdum kizlari candir...

0|0
    0|0
  • İyi olmus sana kız insallah süründürür seni

0|0
    0|0