Iddiacilar 4 adet 1den1 in tutmasi mi daha kolay yoksa h1 mi h1 olmasi icin 2 farkla yenmesi lazim yanii sizce hangisi?

Nesine. Cmda her hafta 15 bin lira civari para tutturanlar var bu sekile benzer bende 20 veya 10 lirasan baslamak istiyorum

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• H1 tabiki de bunun tartışması bile olmaz.3 tane 1.20lik maç bulsan handikap oranı 1.80 oluyor 3 lu kombine yapsan en aşağı 5 oran. Ha tutar mı orası bilinmez ben böyle de oynamam ama handikap vermekten korkma

0|1
    0|0
    • 16gün

4 tane si 20 liradan 500 600 lira 2.00 olsa 4 tanesi nin orani super degilmi kesin zengnnolucam gibi geliyor bana simdi beynim . net dusunuyorsn?

• 16gün

EYW :D h1 dem daha ıyı yontemın var mı cunkı her hafdta aynı sekıl yapcam

• 16gün

h1 en mantıklı Şu an bana geliyor. 4 6 alt üst 2 3 gol isi olmaz. ilk yarı oynamakda cok zor sen nasıl oynuyorsn

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Handikap 1 daha kolay , fark atacağı belli takımlar var. Fakat ilk yari berabere bitirip ikinci yari acılan çok takim oluyor

0|1
    0|0
    • 16gün

Adamsn abi peki. net oneriyosun 4 ade h1 mi 2.00 2.40 oran civari yoksa 6 adet ust veya kg var mi?

• 15gün

Ben üst ve kg var i daha çok tercih ediyorum tabi maçına göre değişir

• 15gün

Abi bana nedense zengin olmak kolay geliyor artik dusunsene 20 liradan 4 adet h1 bilip 500 lira aldik diyelim sonra 500 misli 1den0çifte sans oynayip 350 400 civari kar da yaptik 500 lira 4 adet h1 e basip 15 bin lira almak ben hayalmi kuruyorum? H1 isi ise yaramasa bile 4 adet üst e basarim ne dusunuyosn😂😂😂

• h1 oynamak daha mantıklı

0|1
    0|0
    • 16gün

Zengin olucam nedense bana kesin gibi geliyor. net dusunuyorsn? 3 senedir oynuyorm bunu gec farkettm h1 en iyisi gibi 4 6 gol falan denemeye gerek yok

• 16gün

şu sıralar 4-6 oynamakta aklıma yatmıyor değil tek farklı kazanır h1 4-6 seçeneklerin arasında olsn

• 16gün

bence abi 4 6 ısı de benm kafamdaydı h1 gelene kadar tabı 6 adet 4 6 gol le voleyı vurmak ıstıyordm ama h1 ısı daha basıt bence yarımsaatlık bı analız kazandırır. gibi bu hafta denıycem yarın bakalım ne olacak

• Az para kaybetmedim o 15 bin tutturanlar yüzünden, y-avşaklar sitenin adamları alayı dikkat et.

0|2
    0|0
    • 16gün

Ben onlardan mac almam zatrn tutan kuponlari incelrdm nasil kazanaxagimi farkettm gec tr olsa 4 6 gol 6 adet oynamak yerine 4 adet h1 en iyisi 500 bassam 13 bin lira civari para super otesi harika kesin kazanicam sence hayalmi kuruyorm

• 16gün

Kardeş güzel hayal lakin iş öyle olmuyor;)

• handikaplı maç tahmini yapmak iy-ms tahmini yapmaktan daha kolaydır

0|1
    0|0
  • Ikisi de çok zor en garantisi kg var yok 1.5 2.5 üst oynamak dediklerine göre daha garanti yüksek oran istiyorsan sistem oyna ona da para gider.

0|0
    0|0
    • 16gün

6 adet üst ten vazgectım abii onun yerıne 4 adet h1 hem oranı daha ıyı hem daha kolay haksızmıyım :D Şu an cok umutluyum heycan var ıcıımde :D 20 liradan 500 lira 50 liradan 1.250 lira sonra 100 lira atıp 2.500 lira en sonda 500 liradan 12bin lira işe yararmı abı sence?

• 16gün

Çok fazla kazanayim derken olanindan da olursun iler de seni kimse de tutamaz bence az oyna öz oyna zevk al.

• 15gün

1.5 ust oynamamaya yeminliyim cok ters geliyor 3.5 alt iyidir

• Şans meselesi

0|0
    0|0
  • 1den1 in oranı ile iy1 oranı aynı oluyo direkt iy1 oyna daha garanti olsun

0|0
    0|0
  • Hiç belli olmuyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...