Hiç Esnek Değilim?

Ya ben hic esnek degilim kucuklugumden beri baleye cok merakliydim hep balerin basi (balet sanirim) olmak isterdim ama hic esnek degilim. Dizlerimi dik tutup egilmeye calisinca ellerim sadece diz kapaklarimi biraz gecene kadar gelebiliyor onun disinda hicbir yerim esnek degil ama sifir esneklik gercekten nolur bana yardimci olun butun tanidiklarim cok guzel ve rahat yapabiliyor hareketleri ben dusunemeyeceginiz kadar esnek degilim simdi bazi seyleri yazmadim ama hicc esnek degilim ne yapmaliyim esnek olmak icin bir bilgisi olan var mi

0|1
0|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Balerinlerin ayak parmakları deforme oluyormuş sanırım. Bence ayaklarının tuhaf görünmesindense böylesi daha iyi balerinlik filan nanay yani gerek yok.

0|0
    0|0
    • 19gün

Cok zarifler ama zaten sanatsal seylere bayilan bir insan olarak cok hosuma gidiyor ve bale yapan kisiler taniyorum dediginiz gibi bir skintilari olmadi acaba kisiye gote degisiyor mudur

• 19gün

Belkide öyledir bilemiyorum. Bir televizyon programında ünlü bir isim den duymuştum ayak parmaklarının uçları sağa-sola doğru bükülmüş filan. Belkide kişiden kişiye göre değişir dediğin gibi. O ünlü isim küçüklüğünden beridir balerin olduğunu söyledi. Küçük yaştan beri yaptığı için öyle olmuştur belki de.

• 19gün

Kucuklugunde basladiysa gelisme caginda oldugu icin genetik bir degisime ugramis olabilir belki dediginiz gibi

• Kick Boks'a Yazıl, 2 Aya Lastiksin. :)

0|0
    0|0
  • esnek ol kardesim

0|0
    0|0
  • Jimnastiğe kaydol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...