Bir erkek neden aldatıldığını gizler?

Yakın bir arkadaşım var erkek. Kız arkadaşı onu aldatmış ayrılmışlar. Ben bilmemezlikten geldim sordum dedim Aldattı mı seni?. "Hayır o öyle adi bir insan değil o sözün hiç hoş değildi hoşuma gitmedi "dedi bir kaç gün benimle konuşmadı.. Neden aldatıldığını söylemez ki? Sonuçta karşı tarafın ayıbı bu.

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Karşı tarafın ayıbı ama ona karşı yapılmış bir hareket ve hazmedemiyor, yüzüne vurulması onu daha da zorluyor ve yıpratıyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mesela kızlar sevgilisinin ya da eşinin onu aldatma ihtimalini hep değerlendirir, ona göre hazırlıklar yapar, devamlı kendisine çekmek ister, zaten önceden kabullendiği için çok fazla üzülse bile söyleyebilir ama erkek öyle değil, daha zor hazmeder ve aldatıldığı duyulursa sanki erkekliğinden bir şey eksilmiş gibi hisseder, bu yüzden öyle davranıyor. Zaten bu yüzdende erkekler aldatıldığında daha geç yakalar, kadınlar daha erken yakalar çünkü hep bir tedirginlik vardır.

0|1
    0|0
  • zoruna gitmiştir. ve herkese anlatıpta dillenmesini istememiştir.sonuçta kız içinde erkek içinde hoş bişey değil aldatılmak

0|0
    0|0
  • Kaçak et kestiği ona göre doğal geliyordur :) Zaten aldatıyorsam benim için anlam ifade etmez karşı taraf üzülür üzülmez beni bağlamaz yani direk söylerim :)

0|0
    0|0
  • acısı daha tazedir ondan

0|0
    0|0
  • Erkek, ''Aldatıldım.'' demeyi gururuna yediremez. Çocuğun söylemek istemesi de gayet doğal. Bu konuda üstüne gitmemeni tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • kenedene yedrmyodur

0|0
    0|0
  • tabi dürüstçe ben seni boynuzladım demeli dürüst olmalı dimi

0|0
    0|0
  • gururuna yedirememiştir birader

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• belli ki ne kendi hakkında ne de o kız hakkında konuşmuyor.kızı kötülelememesi takdir edilir cinsten.oldu bitti diyor başkaları gibi kötü şeyler dememiş.

0|0
    0|0
  • aldatılan erkek kendini eksik hisseder, ondan. kızın ayıbını örttüğünden falan değil yani.

0|0
    0|1
  • Erkekler işte , her zaman kendisi aldatır sandıkları için karşı taraftan böyle bir şeyle karşılaşınca haliyle tepkileri böyle oluyor

0|0
    0|0
  • cevabi basit.baskalarinin gozunde kucuk dusmemek icin.mesela bu boynuzlu falan dememeleri icin.aldatilmis damgasi yemek kimin hosuna gider ki ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...