Hakem hakem diye ağlayanlar geçen sene ki Beşiktaş-Trabzonspor maçını neden konuşmuyor?

Evet bu sorum Beşiktaş'ın başarılarını çekemeyenlere..
Beşiktaş - Trabzonspor maçında günlerdir hakem hataları dillerinizden düşmedi.
Geçen sene Trabzon'un Beşiktaş'ı 2-1 yendiği maçı hiç konuşmuyorsunuz ama.. o başarı bu hakem hataları değil mi? tabi yersen.

Oğuzhan'a yapılan bir faul de hakemin penaltı çalmaması.
Quaresma'nın topa müdahalesinde sarı kart görmesi.
Erkanın bilinçli bir şekilde yaptığı faul de sarı kart görmemesi.
Frikik pozisyonunda hakem düdüğü çalmadan Quaresma'nın frikiği kullanması ve akabinde hakem de Quaresma'nın sarı kartı olduğunu fırsat bilip ikinci sarıyı verip oyundan atması.
Bu pozisyonun ardından hakem ofsayt çaldığı halde atağa devam edip gol atan Trabzonspor izledik ama hakemden nedense sarı kart göremedik :)

Tüm bu haksızlıklara rağmen bu sene Beşiktaş-Trabzonspor maçında Trabzon'un hakkı yenildi diyenler düşüncelerini ilahi adalete doğru çevirsin. Belli ki Beşiktaş bu sene de şampiyon olduğunda ağlayanların sayısı daha da artacak.

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2015-2016/2/besiktas-1-2-trabzonspor-mac-ozeti

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle helal olsun bütün renklilere renkli medyaya cevap olmuş. Şikeyi ülkeye getiren takımda her maç başını şikeden kaldırmayan takımda bize laf eder olmuş utanmadan :) Tek dertleri şampiyonlar ligi gibi bir yerde ve ligde hala namağlup olmamız çekemiyorlar tekrar namağlup şampiyon olacağız diye korkuyorlar ama hepsine inat bu senede Şampiyon Beşiktaş yazdıracağız 👍🏁

1|3
    1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 100. yıldaki şampiyonluk sonrası 101 de ilk yarıyı farkla önde kapatınca da ayni algı yapılmıştı yine ayni senaryo yapılıyor ama Beşiktaş taraftarı camiasi bu kez daha uyanık. Hakkımızı yedirmeyeceğiz. Super kupadaki ofsayttan atılan golü, verilmeyen penaltıyı yazsınlar , antalya maçında etonun golünü faul diye iptal edip 3 puanı gs ye veren , ts maçında brumaya, başakşehir maçında muslera ve de jong verilmeyen kırmızıyı ,
    Alanya maçında emenikenin dirseğini, konya maçında skertelin eliyle müdahalesini konyanın ceza sahasında indirilen oyuncusunu , karabük maçında topalın bırakmasına verilen penaltıyı hatta , 3-2 lik derbide burak yılmazın ceza sahası dışında düştüğü halde penaltı veren hakemi , melonun emrenin verilmeyen onlarca kartını , hatta hatta arifin istanbulspor maçında yere atlayıp o penaltiyla kazanılan şampiyonluğu , malatyaya verilen teşviklerle Beşiktaş in çalınan şampiyonluklarını yazsınlar sonra bizim iyi oynayıp kazandığımız maçta verilmeyen quaresmanin kirmizisini yazarlar...
    Son sezonların en iyi oynayan taraflı tarafsız en hak eden şampiyon oldu denilen takımını bu şekilde durduramayacaklar

0|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

• Şampiyon belli ikinci kim ☆☆☆

0|2
    0|0
  • Üşenmedim hepsini okudum 🤔

0|1
    0|0
  • Fetoyla şikeyle şampiyon olanlar bilmezler

0|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Geçen sene ile bu senenin ne alakası var? Geçenseneki maç geçen sene konuşuldu zaten bu sneeki veya haftaki maçta şuanda konuşulacka tabiki yani geçen seneleri katarak bu senenin üstünü örtemezsin bu çocukça bir davranış olur yani demek istiyorsunki bu sene hakem evet bizi tuttu göz göre göre bazı kararları vermedi ama geçen senelerdede bize olmuştu o yüzden sorun yok yani bu düşünce çıkıyor ortaya bilmiyorum yanılıyormuyum? Ama gerek yok ben gülümsüyorum açıkcası bu tarz sorulara.

0|0
    1|2
  • Bak şimdi geçen yıla girersen Bjk 1 maç hakem ile kaybetmişdirmesela Fenerbahçe maçını hakem ile kazanmışdır bunuda konuş ozaman ya da 10 maç sayabilirim Bjk geçen yıl hakemlerle kazandığı maçları bu yıl 10 maçın 6 sında hakemin parmağı varsa sence ne konuşıulmalı.

0|1
    0|4
  • En çok kollanan takımlar sıralaması
    1 fenerbahçe 2 galatasaray 3 beşiktaş

0|0
    0|0
    • 16gün

Bu sıralamayi neye göre yaptın?

• 16gün

Üçüncü kim sence

• 16gün

Ben bilmem Türkiye liginin tüm maçlarını tarihten bugüne izlemedim.

• Bende anlamıyorum neden mesala Erene havada tekme atan Marcelo kirmizi görmüyor geçen senelerde Sosa Yasine tokat atiyor kirmizi yok boşuna konuşmayin bu sene en çok kollanan takim Bjkdir

0|0
    0|5
    • 16gün

Senin gibilerin sadece gizliden aglayabildigini bildiğim için soruyu gizlice açık yaptım nasıl fikir ama? Hahaha.

Yükleniyor...