Spor salonuna yazıldım bugün, şimdilik 2 ay gitmeyi düşünüyorum ek olarak neler yapabilirim tavsiye edebileceğiniz?

Ya çok bir kilo sorunum yok zaten hoca da öyle dedi. Yarın adam akıllı bir program yapılacak öyle başlayacağım. Amacım sıkılaşmak ama yine de haftada 3 gün 2 saat pek yeterli olmaz gibi geliyor. Kalan günlerde de yürüyüş yaparsam fark edilir bir faydasını görür müyüm? Yediklerime dikkat ediyorum zaten şu 15 gündür

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• En az 3 gün yeterlidir, 2 saatte baya uzun normalde 1-1.30 saatte bitebilirsin antrenmanla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• sporu kilo ile iliskilendirerek yapma madem kilo problemin de yok. saglikli bir vucut icin kendini asiri zorlamadan ve bilincli sekilde okuyarak öğrenerek kendi vucudunu taniyarak yap aksi takdirde hem zevk almaz cabucak birakirsin hem de faydadan cok zarar gorursun. google a agirsaglam yaz o sitede bayanlar icin spor rehberi de var okuyabilirsin

1|0
    0|0
  • cok sevindim senin adina

0|0
    0|0
  • Sadece 2 ay yapman kalıcı sonuçlar almanda etkisiz olacaktır

0|0
    0|0
  • yeterli olucaktir

0|0
    0|0
  • Bisklet sürebilirsin protein alımını artır daha sıkı vücudun olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben 1 yil yaptim ve spor salonu bos isler. ben evde yaptim 2 ay yuruyus yaptim daha sonra sıkılasmak icin egzersizler yaptim vucudum gayet hos su anda

0|0
    0|0
    • 19gün

Spor salonu boş değil, boş olan bilgisiz hocalar ve onların size verdiği programlar..

• 19gün

bilemicem fitness olan unluler var ingiliz onlari izliyordum genelde

• 19gün

ok 👍

• Bir sürü arkadaş edin, ilerde onlar sayesinde misafir olarak gelip ücretsiz faydalanabilirsin 😌

0|0
    0|0
Yükleniyor...