5 gün tek başıma nasıl ben ne yaparım?

arkadaşlar haftaya evde tam 5 gün tek başımayım . şimdiden düşününce sıkılıyorum. 5 gün tek başıma nasıl ben ne yaparım ? hadi ilk gün film felan izlerimde ya diğer günler? bir şeyler söylermisniz öneriler felan. evden pek çıkamam çünkü köpeğimiz var kimse olmayınca yanında ulumaya başlıyor

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Bol bol kitap oku, pc oyunlarını seviyorsan oyna, yemek yapma denemeleri yapabilirsin. 5 günlük süreyi iyi değerlendir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• temizlik yap. kendinle ilgilen. kendine uğraşı bul. elbiselerini dene dene çıkart.

ama senden daha kötü durumda olanları da düşünüp şükret, rabbin verdiği nimetler karşısında kayıtsız kalma.

0|0
    0|0
  • mesela xper yapabilirsin dgfdfdfd

0|0
    1|0
  • 5 gün boyunca evde tek başına kalıp hiç bir şey yapmamak; şu an tam olarak ihtiyacım bu

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşını çağır, hiç sıkılmazsınız.

0|0
    0|0
  • suan seninle bırak 5 günü 5 dakika bile gecirmek isteyen doludur bak kesin altta vardır yorumları cevapları okumadan yazıorum ehuıhuıhıhe :D

0|0
    0|0
  • biz burdayiz merak etme...;)

0|0
    0|0
  • home party :)

0|0
    0|0
  • Pes de master lig yap strateji online oyunlar felan oyna

0|0
    0|0
  • arada kız arkadaşlarına söyle sende kalsınlar, eglenceli olabilir can sıkıntısı olmaz

0|0
    0|0
  • Sevgilini çağır pes atarsınız.(masumca)

0|0
    0|0
  • Bilgisayardan oyun oyna film izle ks ye gir soru cevapla soru sor facebook gir arkadaşlarınla konuş müzik dinle vs vs vs

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok yakın olduğun kız arkadaşını çağır sende kalsın çok eğlenceli oluyo

0|0
    0|0
  • köpeğinide al git

0|0
    0|0
  • Kopegide al cik..gezdirmis olursun onuda..

0|0
    0|0
  • en kötü açar oynarsın

0|0
    1|0
Yükleniyor...