Sizce Mete Kalkavana bu hafta görev verilir mi?

Geçen hafta Beşiktaş Trabzonspor maçını kötü yöneten hatta katleden ve Trabzonsporun hakkını gasp eden Beşiktaş çocuğu Mete Klakavana bu hafta görev verilir mi sizce? Ne düşünüyorsunuz?

• Evet
    67% (2)79% (11)76% (13)Oy Ver
  • Hayır
    33% (1)21% (3)24% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
21gün bu haftanın hakemleri açıklandı beşiktaş cocugu mete kalkavan dinlendirilmeye alındı isabetlide olmuş hakemliği alınsın elinden :))))
21gün konu kapandı

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• verilmemeli bence biraz dinlensin

0|2
    1|0
    • 21gün

bayagı bir dinlendirilmeli gelecek haftalardaki maçlarada verilmemeli
      belki tepki çekmemek için bu hafta verilmeyebilir ama sonraki en az bir kaç haftayada verilmemeli zaten 11 haftadayız lig arasına kadar dinlendirilsin aslında

Kızlar Ne Diyor 2

• Karabük fener maçını katleden fırat aydınusada görev verilir mi acaba bunuda konuşalım? :)

0|4
    0|1
    • 21gün

3-4 hafta geçti sanırım o maçın üzerinden görev verilir bitherim :D behlül nirdee
      o katliam ile beşiktaş -ts maçı arasındaki katliam arasında bayagı bir fark var aslında

• 21gün

Bak dediğimi dikkatli okuduysan hepsi bu derece konuşuluyor olsa Beşiktaş taraftarı çıkıp tek kelime etmez buna kefilim dedim. Fotomaçın q7 pozisyonunda manşete koyduğu kanlı bacağın fotoşop olduğunun ortaya çıktığını biliyor muydun peki? Bişeyleri biliyorum ki bu kadar takımımın arkasındayım hangi bir takıma yapıldı bu? Fırat aydınusun ben konuşulduğunu dahi duymadım fener salladı diye manşet atıldı gazetelerde. Ama mete kalkavanın eli fotoşopla kartal pençesi yapıldı yine aynı manşette. Yani bana bundan bahsetmeyin :) çok şükür biz bunlara rağmen büyük klüp olmayı Süleyman Sebamızdan öğrendik :) hayırlısı aynen..

• 21gün

anladım ama beşiktaş yeni yeni bu işlere giriyor çünük uzun aralar vererek şampiyonoluyorsunuz ya ondan yani yoksa önceki sezonlarda bu mücadelenin içinde değilken hakemler pozisyonlar takımlar çok çok konuşulurdu bu hep vardı yani ama siz ara ara katldığını için aramıza size biraz garip geliyor böyle şeyler, ben bildim bileli hep vardır böyle şeyler :D 3-4 hafta maçları çok kritik burdan canlı çıkan avantajlı olur inşallah biz oluruz tabi o takım

• Evet verilir.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Neden Deniz Ateş 60 gün hak mahrumiyeti aldı asıl soru bu ya da Fırat Aydınus kaç mac sonra görevine devam edecek

Adamlar kendileri için önemli derbiye çıkacaklar ama hala akıllarında Beşiktaş varsa büyüksün Beşiktaş :)

1|1
    0|3
  • hep veririler

0|1
    1|0
  • Onu Galatasarayın çocuğu yusuf namoğluna soracaksınız hakem atamaları onlardan soruluyor.

0|1
    0|1
    • 21gün

aslında belki beşiktaşın eski başkanı beşiktaş cocugu federasyon başkanı yıldırım demirörene sorsak o iyi bilir :D

• 21gün

@Wackers sen niyeher yere yazıyorsun mendi cevap alanına yazsana

• 21gün

Sanırım ağlıyorsun?

• bu federasyon görev verir A dedim

0|1
    1|0
Yükleniyor...