Ailem sevgilim olmasını istemiyo:(

20 yaşındayım iyi bir ünvde iyi bir bölümde okuyorum sevgilimle aynı sınıftayız 1.5 senedir beraberiz ailem daha 10.gününde onu öğrendi ve karşı çıktılar ayrıl dediler ilk sevgilimdi ve gerçekten seviyodum ayrılalım dedim 1 haftaya kalmadan ilk karşılaşmamızda dayanamadım barıştım ailemden gizli devam ettim 5 ay kadar sonra alem öğrendi beni dövdüler konuşmadılar evden atmakla bile tehdit ettiler 1 ay kadar hayır dedim sonra elim mahkum ayrılalım dedim sevgilim ailemi aradı konuştu ben kızınızla ciddiyim onu seviyorum izin verin dedi annem suratına telefon kapattı benim elimden de tel internet her şey alındı..3 ay hiç konuşamadık nerdeyse fırsat buldukça annemin telinden internete giriyodum gizlice konuşuyoduk sonra okul açıldı her gün beraberdik şimdi yine yaz tatili yarın onu son kez görücem sonra tam 97 gün yok onu seviyorum o da beni seviyo biliyorum ailemle şu yaz tatilinde biraz sizden de cesaret bulursam konuşmak istiyorum sizce izin verirler mi bu kadar karşı çıkma nedenleri ne niye bu kadar kısıtlıyolar beni

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bir ata sözü vardır . sabırla koruk helva olur diye. Ne yazıkki bazı aileler bu hususlar da çok katı olabiliyor. ama onlarada hak vermk gerekiyor çocuklarının geleceğinden endişe ediyorlar.bazen bu ilişkiler çok ileri gidip sonu hüsranla bitiyor. eger birbirinizi gerçekten seviyorsanız okulunuzun bitmesini beklemeniz sizin için en dogrusu. sakın ailenizi terk etmeye falanda kalkmayın. sonunda kaybeden yine siz olursunuz

1|0
    0|0
    • öyle bir niyetim asla yok ondan ayrıl yoksa defol diyen onlardı ben sustum öyle demelerine rağmen ben anlamıyorum beni tanımıyolar mı ben yanlış birşey yapmıyorum nerde durmam gerektiğini zaten biliyorum çocuk değilim okulumuzun bitmesini bekliyoruz zaten ama ben onların da rızası olsun huzurlu olıyım sevdiğimle mutlu olıyım istiyorum çok şey mi bu

• istediğin şey asla çok değil çok olmadıgı gibi en tabi hakkın. Anne babalar kendi gençliklerinde yaptıklarını yaşlanınca unutuverirler nedense çünkü işlerine öylesi gelir. Elbette sana güvenleri sonsuzdur ama karşıya güvenemezler.kız ailsesi erkege, erkek ailesi kıza güvenemez. ama herkesin kendi çocugu tertemizdir. lütfen sabırlı olun.sadece arkadaş gibi davranın

• onu tanımak istemediler bile tanıştırıyım dedim görseniz seversiniz düzgün biri dedim hayır dediler ben daha napıyım ya onun babası da öyle o da istemiyomuş sevgilisi olsun ben seni okumaya gönderdim diyomuş ama 2mizin de dersleri çok iyi sadece onun annesi yanımızda yani:((

Erkekler Ne Diyor 3

• Okumadım ama başlığa göre cevap veriyim artık kızlar kendi başının çaresine bakmayı ve kendi kararlarını vermeyi öğrenmeli erkeklerdn ne farkları var kİ?

1|0
    0|0
    • ailemden gizli devam ediyorum zaten keşke okusaydın ben aileme artık söylemek izin almak istiyorum rahat rahat yazın onunla konuşmak istiyorum tutucu bir baba buna izin verir mi sence

• oku sevgili her yaşta bulunur bekliyor diyorsun seviyor demekki okulun bitince ailene açıkla bu durumu

0|0
    0|0
    • o arada öğrenirlerse nolucak ben onlara yalan söylemek de istemiyorum içim rahat etmiyo en azından evde bile olsa onunla rahatca konusabilmek istiyorum şu an o kadar kısıtlı ki şartlarımız inan 1.5 senede 1 kere haftasonu dışarı çıktık o da burnumuzdan geldi bir daha ne o dedi hadi çıkalım ne ben

• napmalıyım peki

• okulunun bitmesini bekle seven insan bekler seni zaten anlayışlı olur mutlaka .

• oku oku oku

1|0
    0|0
    • okuyorum zaten inş ilerde iyi para kazancagım bir meslegim var

• engel görüyor demekki ailen bence yaşın genç eline meslegını al ondan sonra bu işlere bak derim tek hedefım okumak olsn akln karışmasın

• o bana daha yardımcı bile oluyo ama ders konusunda notları benden daha iyi ve hiç alttan ders bırakmadım şimdiye kadar 2 sene bitti notlarım da gayet iyi

Kızlar Ne Diyor 3

• bende nerdeyse seninle ayni seyi yasadim ailem hic istemedi seni evlatliktan red ederim sürüm sürüm süründürüm dediler ama hic bir zaman pes etmedim cok seviyordum ve simdi 2 senedir nisanliyim 1 ay sora dugunum vsr allah kismet ederse yani ben cok mucadele etim hic bir zaman pes etmedim aileme bas kaldirdim karsi ciktim hic degilsr ilerde birgun hic bir zaman pisman olmucam mucadelle hic etmedim diye hep sabir et dua et nasipse kismetse zaten bir sekilde olur ama istedigin bisey icin asla pes etme sonuna kadar git..

1|0
    0|0
    • çok şanslısın biliyosun dimi:)inş benim de senin gibi güzel bir geleceğim olur peki ailen nasıl ikna oldu

• o da öyle diyo zaten en fazla 3 sene daha karışabilirler diyo şimdi biliyolar benim maddi durumumun iyi olmadığını evlenemiceğimizi okulun bitmesini beklediğimizi 3 sene sonra öyle bişey diyemezler derlerse toplarsın eşyanı gelirsin direk kıyarız nikahımızı diyo inş senin de gönlüne göre versin bir ömür çok mutlu olun:)

• Sagol ALLAH razi olsunnnn..:)

• hayat senin hayatın boşver onları ilerde pişman olursun istediğin gibi yaşa seviyosan bırakma saçma toplumsal kaygılar işte

1|0
    0|0
  • çaktırmadan mesajlaş ayrıldık de ama ailenin yanında rahat davran sevgilin yokmuş gibi yap hatta başka birilerini kes geceleride mesajlaş konuş

1|0
    0|0
    • onlara yalan söylemek istemiyorum bir kez daha yakalanırsam sonu kötü olur biliyorum sence izin verme olasılıkları yok mu açık açık konuşsam:(

• oha atmazlar heralde kıyamazlar o kadar ama iyi bir oyunculuk sergile acındır kendine

• öyle dediler geçen sefer yıkıldım kaldım sadece bişey diyemedim odama gittim ağladım ben onların kızı değilmişim gibi davranıyolardı

Yükleniyor...