Weider premium wheymi yoksa optimum gold wheymi?

Pek deneyimi olmayan arkadaşlar yazmazsa sevinirim 😂

0|0
010

En İyi Erkek Görüşü

• bu işe 2011 de başladım , ilk 3 ay hiçbişey kullanmadım , 3 aydan sonra kısa bir araştırmayla optimum aldım, sonra yıllar geçtikçe ilk başlayanların hep optimum aldığını farkettim :) nerdeyse bütün protein tozlarını denedim, hatta beef protein bile denedim ama weider hiç denememiştim, ta ki 2 ay öncesine kadar. hep fiyatından dolayı kaçmıştım ama porsiyon/fiyat kıyaslamasına göre bence bir çoğundan daha uygun. ayrıca hammadde kalitesi de mükemmel. tek dikkat edeceğin şey bandrollü ürün al çünkü adından dolayı çok çakması var.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 9

• Weider Daha İyi.
    Fakat Protein Tozları Arasında Ciddi Bir Fark Yoktur.
    Weider Hammadde Bakımından Daha Kaliteli. Tek Fark Bu...

0|0
    0|0
  • Bunlar ne onu bilsem bişi dicem de..

0|0
    0|1
    • Protein tozu markası ikiside

• Malesef öyle cengaver

• Hiç kullanmamak yinede iyi peynir altı suyu ile kırmızı etteki protein bambaşka

• Weıder I hiç denemedim ama optimum iş görür bence ama zannetmiyorum ikisi arasında çok büyük fark yoktur biraz fiyat farkı var

0|0
    0|0
    • Weider birazdaha kaliteli diyolarda optimumda double rich çikolata gibi bir etmende var tabi 😂

• Sen spora yeni başladın galiba direk proteine yükleneceksen spor yapma ciğerlerinden olursun sonra.

0|0
    0|1
    • Spora yeni başlamadım ara vermiştim devam edicem tekrar daha önce gainer kullanmıştım yeterince kilo aldım şimdi kas kütlemi arttırmak istiyorum

• İhtiyacın yok gördüğüm kadarıyla proteine böyle devam et

• Fark etmiyo protein proteindir

0|0
    0|0
  • Weider bu işte en iyisi. Gold standardlA kıyas bile edilmez.

0|0
    0|1
  • Whey tabiki, ama yurt dışından daha uyguna geliyor bir de Weiderde hata buldular diye hatırlıyorum en son kaldiriliyordu

0|0
    0|1
    • Söylediğim markaların ikiside whey protein zatende weider dünya çapında oldukça iyi bir marka hata bulduklarına eminmisin 😊

• Peki hangisi whey değil bilgilendirirmisin beni 😊

• İki sürümü vardi birinin karb. orani proteine ℅18 geliyordu gold olandi sanırım bu satildi hardline'a 😂

• supplement boş iş..

0|0
    0|0
  • Gainerla kaç kilo aldın

0|0
    0|0
Yükleniyor...