Kas büyümesi için orta seviye sporcuya hangi suplementi önerirsiniz?

kasların daha hızlı büyümesi için

0|0
1|8

Kızlar Ne Diyor 1

• Pro gainer protein tozu

0|1
    0|0
    • 23gün

Pro gainer dediğin yalnız karbonhidrat tozu yanlış bilgi vermeyelim

• 23gün

@Phoboss zaten hem karbonhidrat tozu hemde protein tozu kullanmamı önermiş sanırım

Erkekler Ne Diyor 8

• Düzgün bir antreman programı, Azim, düzenli uyku, iyi beslenme, optimum Weıder gibi kanıtlamış markalar Whey günlük maksimum yarım veya sert antrenmanlar da 1 ölçek kullanım bu önemli fazlası yağa dönüşüyor. Alman alzhcem markası üretimi creapure kreatin bu en önemlisi supplement bence vede en uygun fiyata hardline da olması lazım. İyi çalışmalar

0|1
    0|0
    • 24gün

Eyvallah kreatin ve optimum whey protein aldim nasıl sence

• 24gün

Bence en iyisi daha fazlasına gerek yok bence gerisi normal besinlere kalmış

• Whey 3 matrix

0|1
    0|0
  • markasi senin butcene kalmis ama whey protein alacagina casein alman daha faydalı olur ve bcaa ile glutamine

0|1
    0|0
    • 24gün

Kreatin nasıl

• 24gün

kreatin sadece guc artisi saglar gelismeye yardimci olmaz ama alsan iyi olur ucuz zaten

• Kasların daha hızlı büyümesi mümkün değil ( yeterli Proteini alıyorsan ) tek gelişim steroid dir ve steroid zararlıdır , asla önermem.

0|0
    0|0
  • ton baligi

0|0
    0|0
  • orta seviye biziz dostum ve inan bana supplementler le olmaz o iş 😊

0|0
    0|0
    • 24gün

destek olarak istiyorum neden hep böyle tepkilerle karşılaşıyorum ki sanki içip içip kas şişecek diyorum ben tabiki antrenman beslenme bunlar çok önemli gıda takviyesi lazım bana

• 24gün

dostum bu iş çok iyi antrenman çok iyi beslenme ve anabolizanlardır

• 24gün

boşuna zaman kaybetme

• Bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • iğneyi vur geç kardeşim, boşver uğraşma

0|1
    0|0
Yükleniyor...