Sevgilim sınıfta kaldı ne yapmalıyım?

sevgilim sınıfta kaldı ama ben ne diyeceğimi bilemiyorum.ben ondan bir üst sınıftayım benimde dönemim uzadı sayılır ama o 1,80e takıldı..okulu pek sevmiyo,ailesiylede sorunlar var,biizmde aramız bir iyi bir kötü.seneye sınava girmeyi düşünüyo ama gitmesini istemiyorum.. moralini nsl yerine getirebiliirm üzülüyorumm onun böyle olmsina hiç birşeyi yolunda gitmiyoo ne demeliyim şmdi ona.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yeniden ayağa kaldırmalısın şuanda yanında olacak birisi lazım o duyguyu bende yaşadım

0|0
    0|0
    • nasılyapabilirmm

• ne demek nasıl yapabılırım yanında olacaksın bir seneden bişey olmaz diyeceksin bizim için geçmeye calişcaksın diyeceksin korkma birlikte hallederiz üstesinden geriliriz sınavlara girmeden moral vermelisin yani senin sevgilin daha ne diyim

Erkekler Ne Diyor 1

• düşenin dostu olmaz bir tekme de sen vur gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkek arkadaşının şu an psikolojik açıdan durumunun iyi olduğunu düşünmüyorum.Biraz hafta sonu şehir dışına çıkıp kafasını dağıtsan iyi gelebilir.

0|0
    0|0
    • evet.psikilojisi.oldukca.bozuk.sehrdısına.cıkamayız.sanırım.sudurumda

• işte.ne.diyeceğimi.bulamıyorum

• moral motivasyonunu yükselt işte.Kendinin böyle olmadığını çok daha iyi yerlere gelebileceğini , geçiçi bir dönemde olduğunu,bu şekilde bırakmamasını vs. söyleyebilirsin. Biraz cesaret ver, gerisi gelir zaten

Yükleniyor...