selam sorum bebeği olan annelere ya da fikri olan annelere bu kitapları okuyan yorumlarınızı bekliyorum.......

Nil-gün Adlı bayan yazarın sünnet adlı Kitabı var sünnedin yaradılışı değiştirdiğini ve Allahın ilmine güvenmemiz gerektiğini ve değiştirmememiz gerektiğini söylüyor..yani öyle doğmuşsak bir nedeni illa ki vardır gibi ve son derece mantıklı gerekçelerle söylüyor bunları..siz bu duruma nasıl bakıyorsunuz hem birde kaan göktaş var olduda bitti maşallah isimli kitabınd müslümanlık işi değil diyo sünnet için..aranızda bu kitapları okuyan ve sünnetden vazgeçen varmı..?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o kitapları okumadım .ama sünneti sadece Müslümanlar değil sağlık amaçlı başka inançları benzeyen insanlarda yaptırıyorlar artık.

0|0
    0|0
    • bu büyük bir yanılgı sünnet yapılma nedenleri sırasıyla Kazanç, eğlence, tıbbi suistimal, çocuklar suistimal ediliyor eğer sen sünnet gereklilik diyorsam Allah yanlış yaratmış diyorsun ve vücudunun sadece o bölgesne değl diyer yerlerinede bakıp bozuk yerlerini düzelttirebilir yaradılanı değiştirmeyi meşru sayabilirsin..ama sakın saç, sakal, tırnak v.s ile karıştırma ben içinde sinirler olan canlı hücreden bahsediyorum ve kesilen yer kesnlikle gerekli..gereksiz diyenler tabiri caizse halt etmiş..

• son bomba bu..olur ya da olmaz ne dersin bilemem.. bence İslama bağlama..yapıyorsanda yaparken sağlığına inanıyorsan yap..çünkü o musevilerde şart..bizde değil.. link

• hiç bir konuda değil ama bu konuda tam bir bilgi kirliliği var...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...