Bioblas ın herhangi bir çeşidini kullanan var mı var sa ?

faydalarını gördünüz mü ? faydalarını gördünüz mü ?içeriği bitkisel mi ? zararlı mı zararsız mı ? dökme yapıyor mu yapmıyor mu ? kısaca saçı gürleştiriyor mu ? gülendiriyor mu dökülmeyi ortadan kaldırıyor mu ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben kullandim ama sahsen bende pek faydaetmedi sonra kendi kendime birseyler karristirdim kuaforum sac fiskiriyo kafandan dedi ve telefonla uc kuafor arkadsini da kafama baktirmak icin cagirdi. Bilmiyorum belkide bende boyle oldu diye sende olmayabilir ama bir yan etki yapacagini da dusunmuyorum istersen dene

Bir sap sarimsagi(disleri ayrilmamis) folyoya sar ve frina at cikarinca ucundan kes ici erimis olacak onu cikar ve icine bikac kasik saf zeytinyagi ekle varsa badem yagi da kat sonra onu iyice macun haline getir ve bir yumurta sarisini iyice karistir bunu sac diplerine sur masaj yap sonra kafani folyoyla sar uzerinede havlu bagla iki saat beklt sonra normal sampuaninla yika ve kurut ylniz bir hafta falan sacin islaninca sarimsak kokacak kuruyken koku olmayacak, umarim sonuc sende de mukemmel olur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Saçı gürleştirmez daha sağlıklı uzamasını sağlar örneğin kopma ve kırılmalar azalır ama tamamen bitmez...Ben bir süre kullandım hiç bir zararını görmedim ama çokça faydasını da görmediğim gibi etkisiz de diyemem ...

0|0
    0|0
  • Saclari gurlestiriyo dokulmeye karsi yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bioblas kullandım ama en dökülmeyi azaltan komiliydi.. zeytinyağı saça iyi geliyo gürleşti baya

0|0
    0|0
  • kullandım uzun bir süre ama başlarda dökülmeyi azaltıyo sonra tekrar başlıyo.yani çözüm değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...