Eğer beni seviyosa niye açılmıyo?

Bizim sınıfta bir çocuk vardı.biranda arkamda oturmaya başladı.o zamanlar beni seviyomuş ben yüz vermediğim için soğumuş.başka kızlarla falan çıkmış.bir süre sonra ona gidip sevdiğimi söyledim o da bana karşı bişey hissetmediğini söyledi ve gitti.bikaç gün okula falanda gelmedi.ama hep arkamda oturmaya ve arkadaşlarımla konuşurken bizi dinlemeye devam etti.arkadaşım onun yakın bir arkadaşından beni sevdiğini ama başka bir kızla çıktığı için aklının karışık olduğunu söyledi.bu aralar sevgilisinden de ayrılmış ve bana karşı çok iyi davranıyo.normalde sürekli kavga ederiz.eğer beni seviyosa niye açılmıyo?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• açılmak kolay mı öle:D erkeklerin en büyük sorunu öz güven. gerçi seninki farklı sen sevdiğini söylemişsn adımı atmışsn keşke her kız senın gıbı olsa:d ben 3 senedir sevdiğim birine acılamamıştım üstelik onunda sevdiğine inandıgım halde:d hevesini kırmaym ama bence sevmiyor. kendın diyosun seviyosa nie açılmıyor die. sen sevmişsn ki açılmışsn adım atmışsn

0|0
    0|0
    • ama arkadaşına beni sevdiğini söylemiş

• okulların kapanacağı gün fazla gergin duruyodu o gün bir sorun çıktı okulda kimseyle konuşamadan vedalaşamadan gitmek zorunda kaldık o gün konuşmak istemiş olabilir mi

• bence yüz yüze konuşmaz telefon aracılıgyla olabilir veya netten konuşr

Erkekler Ne Diyor 2

• demekki uygun zamanı kolluyor...

0|0
    0|0
  • Utaniyodur zamana biraj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...