Rus kızlarını gördükten sonra türk kızlarını sildim...

Nedense bu karşılaştırmalar hep yapılıyor. Erkeklerin bir bayanda isteyebileceği bütün özellikler rusya genel olarak da bütün kafkasya milletlerinde(ukrayna moldova beyaz rusya ve istanla biten ülkeler)

var. Türk kızlarına o güzellik tohumu düşmemiş güzel olanlar da vaktiyle bosnadan bulgaristandan arnavutluktan yani yine kafkas ırklarından. neden ısrar ediyorsunuz ısrarla bu konu hakkında?

Güncellemeler:
İspanyol erkekleri sorusuna yanıt olarak bu soruyu sordum ve tahmin ettiğim gibi oldu. Gaza geldi hemen bayanlar :) Olsun türk kızları yine de güzel
link güncelleme yapmaktan hoşlanmıyorum ama elimde değil, :) ilginizi çekecek bir haber.

0|0
37|24

En İyi Kız Görüşü

• neden kendi ırkınızı böyle aşağılamaktan zevk alıyorsunuz?

2|2
    1|1
    • aşağılamak değil ki bu eleştirmek

• burdan vahim olduğunuzu mu çıkardın helal olsun valla.. buyur hakettin :)

• ahaha kusura bakma ya hep kısmını görmedim yüzüne baktığında bakmak isteyeceğin birisi olmalı olarak okumuşum ondan :D ne diyim sağol

Kızlar Ne Diyor 36

• Tamam sizin dediğiniz olsun çok çirkinim

6|3
    1|0
  • duyanda türk erkekleri brad pitt george clooney tom cruise jonny depp sanacak hepiniz şahin k. sınız hiç bir farkınız yok

8|2
    0|5
    • duyan da hepinizi MERYEM ANA sanacak

• niye öyle diosun benide karanlıkda brad pite benzetiolar :)

• Heaven00 karalınta anca brad pittin kıç deliğine benzersin onun bir karanlık yeri orası

• Biz ısrar etmiyoruz evet güzeller ama bunu söyleyenin bizi eleştirenin genelde tip olarak hakkı buluta benziyor olması

7|1
    0|0
    • Evvet, olay bu işte.

• Güncelleme: link bu varken o da kimmiş

• biz bir taneden değil bir ırkın genelinden bahsediyoruz. Tek tek seçmiyoruz ;)

• Kızların bir ısrarına şahit olmadım şu platformda ama hergün bir erkek mutlaka ruslar güzel siz çirkinsiniz deme gereği hissediyor. Nedir bu alıp verememezlik ve Türklere hakaret etme isteğinin altındaki neden?

Seviyosanız sevin illa bütün Ksye haykırmak zorundamısınız? Bıktım sizin bu uzanamadığınız ciğere mundar deme muhabbetinizden.

4|2
    0|0
    • ben uzanabiliyorum, o yüzden sorun yok. türk kızlarının bu şekilde davranması erkek arzı fazlalığından.

iktisatta arz fazla talep azsa şımarıklık eğrisi yukarı kalkar. kız az erkek çok haliyle kızlar da şımarıklaşıyor..

• Valla moskova ve ufada yaşadım canım benim. Hala da arasıra giderim malum arkadaşlarım var. Bu nick boşuna Yulia olmadı. Ha bu arada aramızda senin gibi Antalyada çalışan ve ruslar ilgi gösterince kendini bişey sananlarla çok dalga geçiyoruz. 2 sevişme karşılığında bedava tatil çok işlerine geliyo :)

• ben 4 yıl azerbaycan'da okudum ve rusların içerisinde yaşadım. Eğer bilgin varsa bilirsin ki ruslar sömürgeleştirdikleri ülkelerde vatandaşlarının bir kısmını bıraktılar. Ruslar ilgi gösterince kendimi bir şey sanmıyorum çünkü ben böyle şeylere çoktan doydum. Sen antalyadakilerle beni karıştırma.

bu soruyu ispanya sorusuna istinaden sordum siz de hemen gaza geldiniz olay bu :)

• Biz 30 dan sonra guzellesiyoruz onlar 20den sonra cirkinlesiyor diyerek kendime bundan da pay cikarmasini ve gelecege zemin hazirlamasini da bilirim :-)

1|1
    0|1
  • durup düşünün. kezban diye gülüp geçiyosunuz ya sizin ananız da vaktine orası burası açık gezseydi sizin gibi salaklar onlara baksaydı daha mı iyidi ? öyle rus bilmem ne bakmalık kız hanginiz öyle bir kızla evlenir getirir ailesiyle tanıştırır ki . edepsizsiniz olum :D

1|1
    1|0
    • irem sen de öyle düşünüyorsun ki öyle bir kız koymuşsun profiline.

• onu hatırlatacak daha az dikkat çeken resim koyabilirdin. müslüman olsa da , profilimde kedi resimleri var benim.. :)

• bunun bir önemi yok. çok yanlış düşünüyorsun

• Rabbim onlara yüz bize iman güzelliği vermiş, bu konuları tartışmam. Bizimde güzel kızlarımız var.

4|4
    0|1
  • yahu neyi anlamak istemiyorsunuz ki ne ispanyollar Türk kızlarına bakacak ne de ruslar size neyse bende seni sildim ok. kib. bb

5|1
    0|0
    • birincisi doğru ikincisi yanlış, neden mi ? şu anda rusla evli kaç bin türk var biliyor musun? antalya'da ve çevre illerde.

link 2008 e göre 10bin den fazla evlilik var ruslarla... ispanyollar gelmiyor ki kızlar evlensin :)

• o zaman burdakiler istisna mı :D

• yinemi russsssssssss

4|1
    0|0
  • Eee tamam da Türk erkeği de dillere destan değil hani.Sıkıntı ısrarla sadece kızlara yüklenilmesi.En nihayetinde ortak genler :)

2|1
    0|0
  • Sizde silinmeyi hak ediyorsunuzda neyse bizde bizi silmeyenlerle idare edelim ne yapalim :)

0|2
    1|2
  • Allah akıl fikir versin size

1|1
    0|0
  • Bunun benzerini New Yorka giden bir arkadas soylemişti ama o da Türk Erkegi için sarfetmişti bu sözleri

2|1
    0|1
  • Güldüm ..

Haklısın : /

3|1
    0|0
  • o zaman rusyaya gitsene ne burda duruyosun ? =D

2|1
    0|1
  • Türk kızları da senin için ölüyordu zaten :/

1|1
    1|1
  • İspanyollar bu kadar koydu ha :D

2|1
    0|2
  • türk kızı değilim o yuzden üstüme alınmıyorum .

0|2
    8|1
  • BU DEVİR DE SADECE GÜZELLİKLE OLMUO..SADECE SÜSLENİP GEZER,EVDEKİ İŞLERİ DE SEN YAPARSIN:)

0|1
    0|1
    • böyle sevgilim olsun kapısında köpek olur bütün ev islerini ben yapar cocuğa ben bakarım yeterki o yorulmasın yeterlimi link russian girlD

• ben de güzeller diorum ...ama sonuçlarda böle

• ben ev işleri derken genel olandan bahsettim. türk kızlarının geneline bakabilirsin şu anda . kaç tanesi yemek yapmasını bilir?

• iyi yapmışsın :)

0|1
    0|0
  • bazen türkiyede doğmadıma üzülüyorum ama böyle sorularda uk2lı olduğuma sevinmiyorum desem yalan olur:D

0|0
    0|0
    • Bu bir tanıma meselesi. Yurtdışına çıkmamış ya da yabancı bir bayanla tanışmamış türk erkek ve bayanları onları önyargıyla karşılıyor , yadırgamıyorum, net problem

• Bir tarafim kafkaz .

Sevindim lan.

Aslinda turkle baska bir milletin karisimi daha guzel oluyor

haksızmıyim.

0|1
    3|1
  • okkkk... Cevabin cok uzun ya da cok kisa :D

0|1
    0|0
  • rus kızları güzel tabi ama ben hırvat hastasıyım erkekleri züppper.

ama sizde çok yakışıklı değilsiniz ki bu halinizle bize kezban yakıştırması yapıp rusları seviyorum diyorsunuz onca tipsiz türk fıstık gibi rusla evlenirken onca tipsiz türk kezbanı da çok yakışıklı yabancılarla evlenebilir yuva kurabilir ben 10 yıl gideyim amerikada yaşayım,aradığım yakışıklıyı bulur evlenirim.

1|1
    1|2
  • evet kökeninde göçmenlik olanlar daha güzel .ben gibi

1|0
    4|1
    • Bende de yugoslavlik var ama mevzu o degil. Mevzu burada kendi milletini karalamaya calisanlara muhalefet olmak :)

• :) civciv yumurtadan cikmis kabugunu begenmemis.

Soranin yaptigi bu.

• nilca konuyu saçma bir yere çekiyorsun, hemen de gaza geliyorsun :)

• Önce tipine bak sana kim bakar ki

0|0
    0|0
    • Madem bu kadar rahat yazıyorsun. Peki neden gizleniyorsun? Bana kimlerin baktığına dair sana bir resim yollasam sanırım bir daha bu cümleyi kurmazsın. Ama bu tiple alakalı değil, yakışıklı olmak çirkin olmak meselesi değil. Bu sorunun tam tersini kızlar sormuştu . Ben sırf o yüzden tersini sordum. Merak ediyorsan özelden sosyal ortamıma ait bir resim gönderebilirim.

• bende yari yunan yari turkum uzerime alinmiyorum :D

0|2
    1|1
  • Ne istiyosunuz bizden anlamiyorum ki

0|1
    1|2
    • sizden birsey istemiyoruz biz bunlardan istiyoruz link

• tamam uzatma rus kızları cok güzel onlara laf söyleyen karsısında beni bulur okadar

• Yorumuma cevap verme o zaman sanki cok rus kiziyla birlikte oldun da

• kahkaha attım :D iyi o zaman ruslar sizi doyursun.erkeklerin anladığı tek şey bu nasılsa ;) bu arada o ülkeler kafkas ülkesi değil.kafkas ülkeleri azerbaycan,gürcitan,ermenistanın bazı kısımları .öğren yanii.yaş var ama akıl yok :o

2|1
    0|3
    • vay yanlışımı düzeltmenizi takdir ediyorum. kpss çalışıyoruz tabi yoksa nerden bileceksiniz kafkas ülkelerini...

bu ülkeler hangi bölümde onu söyleyin de öğrenelim internetten aramadan tabii ki. :)

• ŞÖYLE bır durum var arkadaslar.. genel olarak rus kızları guzeldır begenılır evet ama karakter olarak sıfırlar bugun bır baskasıyla yarın bır baskasıyla boynuzlanmak ısteyen turk erkekerıne ıdeal bence bu ..dhası adam gıbı olmayan namussuz olan turk erkelerı(hepsı demıyorum) umarım bır rusla evelnır.. Turk kızlarına gelınce kendımı de cok begenıyrm ıcımızde super esmer guzellerı var mesela yabanclar ıtalyanlar ölüyor bıze.. maden Turk erkeklerının cogununk arakterı bozuldu bızde balı yabancılarla olalım gerek yok yanı kasmayaa.. duzgun bır Turk olmayacksa yabancı yakısıklı ıtalyan ıspanyol olsun.. dha ıyı balı o kadar ıyı olup da karaktersız bır turk erkegıyle kendımızı sınır etcegmıze bulalım soyle sempatık yakısıklı ıtalyan oh miss

3|0
    0|0
    • bunlara ölmeyipte size ölen erkekler gay dir zaten hormonları calısmıyordur o erkeğin avrupada niye gay cok :D link

• bugün başkasıyla yarın başkasıyla derken sen onları duymuşsun da ondan. onlarda yalan , dedikodu arkadan iş çevirme yok en azından. eğer severlerse türk kızları gibidirler. söylerler ne yapacaklarsa ayrılacaklarsa.. nerden mi biliyorum antalya'da her sezon onlarla çalışıyorum da ondan.

• tamam umarım sverde oyle olur ama sırf tip için de gormedıklık yapanlar var bu ulkede onlara o ylelerı yakısır ıste anlamıssndr.

• Kızlar Devam
    6

Erkekler Ne Diyor 24

• İlk başta kabullenmek lazım, mesela benden bir konuda kötü olan birisi çıktığında kötü diyorsam benden herhangi bir konuda daha iyi birisi çıktığında da ona iyi derim. Buraya kadar anlaşıldıysa asıl yorumum Rus kızları genel olarak Türk kızlarından daha güzeldir ve onların doğasında vardır bu güzellik, makyaj kullanmasa da fark etmez bir çoğunda, aynı zamanda fizik olarak ise en az güzelliği kadar fark vardır ve en önemli noktada dışarıdan Rus kızları her haltı yiyormuş gibi görünse bile ciddi bir ilişkide geneli çok daha sadıktır ve güçlüdür. Mesela Rusya'da mankenlere taş çıkartacak bir kız inşaatta aylığı 50 - 100 $ arası bir ücrete çalışıyor ve sırtında taş taşıyor, tabi öbür konularda da çok sıcak kanlıdır, benim arkadaşımın annesi Rus, tanıdığım bir kaç kişinin orada yakın akrabaları var ve bir çok şey duydum, hatta bir ara arkadaşla Rusya'ya tatile gidecektik babasından dolayı bir işi çıktı ve gidemedik. Dediğin ülkelerde baltık ülkelerdir ve oraların kızlarının da güzeli cidden çok güzel olur.

0|2
    0|0
    • bu yorum boş bir yorum değil, büyük oranda doğrudur. benim gördüklerim ve bana anlatılanlar da buna benzer şeylerdi.

• şimdi bu habere Türk kızları sevinip rus kızları üzülsünmü yoksa bizimkiler üzülüp ruslar sevinsinmi :D

1|1
    0|0
  • ukrayna moldova beyaz rusya kafkaslardamı oluyor :D balkanlar diyeydin bu kadar cahil kaçmazdın en azından :D

0|2
    0|0
    • ırk olarak demek istedim. biliyorum hem çalışıyoruz hem de yazınca kafa karışıyor.. sen anladıysan gerisi sorun değil.

link

link ikisinde de rusya yok. kafkas ırklarına daha yakındır ruslar, slavyandırlar böyle desek daha doğru demiş oluruz.

• kardeş çok doğru tabi saydığın ülkelerin kızları çok güzelde bizimkilerinde yüzüne vurmayalım bütün umutlarını yitirmesinler :D

0|2
    2|0
  • rus değilde isveç finlandiya danimarka falan olaydı iyiydi

0|1
    0|0
  • link

bu sarkıyı armağan ediyorum türk kızlarına erkeklerde dinleyebilir :)))

0|1
    0|0
  • kac rus kizla takildin da mudur boyle bir kaniya vardin ?

0|1
    0|0
    • 4 yıl azerbaycan'da okudum, bunun büyük kısmını rus kız arkadaşımla aynı evde yaşadım.

rusça hocam rustu orjinal, bitirdikten sonra antalya'da 6 7 ay sezonluk otellerde resepsiyonistlik ,misafir karşılamacı olarak çalıştım. cv gibi oldu :) rusça biliyorum desem yeterli herhalde :)

vot tak _ işte böyle ;)

• bizede respect demek düşer heralde bu yorumun altına :D

• büyük konuşma! bu kadarını söylüyorum...

1|1
    0|1
  • Nerde o ispanyolllari gorunce turk erkeklerini SILDIM diyen kiz ?

1|1
    0|0
  • TÜRK (!?) kızları, atadan kalma bir kibir le, sonradan görmeyi birbirie karıştırdılar. genel olarak da tam manasıyla kimseye kendilerini beğendiremdiler.

zıpçık yorum yapmayın, çoğunuzun yaşı kadar kadın geldi geçti hayatımdan

0|1
    0|0
  • kesinlikle çok haklısın aynı tecrübeyi yaşamış biri olarak söylüorum ki rus kızları bizim kezbanlardan katça üstün

0|3
    6|3
  • :)))))))))))) başarılı :)))))

0|3
    5|1
  • Haah ha :)

0|3
    4|1
  • Geçen günkü bir soruya misilleme yapılmış sanki :)

0|2
    0|0
  • sen hıc rus tanıdınmı

0|1
    0|0
    • evet tanıdım, şöyle tanışıyorsun, zdravstvuyte, kak vi pojivaete? esli v mojete s vami poznakomimsya? (selam, nasılsınız ? eğer mümkünse sizinle tanışabilir miyiz?)

özet olarak :)

• Mesela Güneydoğunun en güzel sahili de Mersin'dedir...

0|1
    0|0
  • Adam haklı beyler..

0|1
    0|0
  • Türk kızı rus kızı kıyasları azalarak biteydi iyiydi.

0|1
    0|0
  • bosna bulgaristan arnavut kafkas ırkı mı zannediyordun :/

0|1
    0|0
  • kaymak gibiler

0|1
    0|0
  • ölürüm la ruslara

0|1
    0|0
  • sen ısrar edıyon bızım oyle bır sorunumuz yok :D

0|1
    0|0
  • Sana katılmıyorum.Türk kızları dünyanın en güzel en tatlı en şeker kızlarıdır.

1|1
    0|1
  • Matruşka onlar :)

1|1
    0|0
Yükleniyor...