Eskiden sitenin daha `kaliteli` oldugunu söylerler..

Hani bazıları derler ya; " Eskiden sitenin hali cok daha iyidi.Cok daha kaliteliydi, espriliydi ".

Sizce de öyle mi?

Ben buralarda yeniyim. Pek bilmem sitenin eski halini, eski kalitesini..

Yaklasık 1 aydır ya varım ya yokum..

Ama bakıyorum da bunu söyleyen kisiler de cok kaliteli dedigimiz insanlar degil..

Belki kalite dedikleri sey espridir.. belki de sözlerdir..

Bilemem.

Ama benim icin kalite tek birseyden bile anlasılıyor. O da sergilemis oldugu durustan ve kaleminin izlerini bıraktıgı düsünceden..

Yazım tarzı ve seklini de atlamamak gerek tabi. "asjkdasjkf" gibi sacma sapan birsey yazdıgı sürece onunla nasıl konusabilirim ki?

En basitinden gülme anlayıslarımız bile farklı.

Sen onu yazınca ben niye gülemiyorum? Gibi..gibi..

Bazen düsünüyorum.

Cok mu yıpranıyorum burda diye..

Cok mu anlam yüklüyorum bu siteye diye..

Cok mu kaliteli insan görmek istiyorum diye.

Sanırım cevabım evet oldugu icin buralardayım hala.

Sizi bilmem ama ben hala kaliteli insan arıyorum burada.

Yok ta degil hani..

Var sevdigim birkac kisi.

Durusunu, yazısını sevdigim var birkac kisi.

Birkac kisi dedim de, düsününce bir tane bulabildim. Simdilik!

O da kendisini biliyor zaten. 30`lu yaslarında hanım hanımcık bir ablam.

Konusma fırsatımız olmadı hic ama ben onun yazılarını okuyunca konusmus kadar oluyorum.

Bazen düsünüyorum.

Ne icin, kim icin buradasın hala diye..? Cevabını bulamıyorum yine.

Ama birtürlü kopamıyorum da yine.

Bazen gercekten de zaman kaybı mı diyorum kendimce..

Avutmaya calısıyorum kendimi kendimce..

Bazen ne kadar bos insan var diyorum burada..

Bazense o insanlardan biri oluyorum orada..

Bazen düsünüyorum ne icin bu caba diye..

Ne icin bu takındıgın terbiye

Ve ne icin bu yazdıkların diye..

Yine cevabını bulamıyorum.

Ama hep soruyorum kendime..

Ne icin buradasın hala diye..

Cevabının olmadıgını bilsem bile..

Bilemiyorum neden buradayım diye.

Belkide..

Bos insanların bos sorularına bos yorumlar bırakmayayım diye..

Bazen soruyorum kendime, neden bu durusu sergiliyosun diye..

Ergenligin tadını cıkar, ortalıgın agzına s*c diye..

Sonra düsünüyorum,

Vazgeciyorum yine.

Etrafta onlardan cok var diye..

Bazen cekip gidesim geliyor bu sacma siteden..

Bazen gözüme büyük gözüküyor.

Cekip gidemiyorum öyle acelenen..

Bazen gercekten de manası yok diyorum bu alemin..

Sonra düsünüyorum.

Farkına varıyorum bu sistemin..

Aslında bir hicbir b*k olmayan bu sistemin..

Icimden lanet okuyasım geliyor bu duruma..

Beni bu duruma sokana.

Kalitesizligi dibe vuran bu bos site hafızasına.

Megersem nede güzel söylemis diyorum benim Kaan`ım.

Havada süzülen Dumanım.

Bir de ondan dinleyin bakalım.

Siz ne diyeceksiniz bakalım..

link

Güncellemeler:
Olmayabilir adlı kullanıcı.

(Bu tür seylere dayanamıyorum cünkü karsılık veremiyorum.)

Ilk olarak; Yorumunu yazıp beni engelleyerek, yorumunun üstüne yorum yapamayacagımı, sana laf yetistiremeyecegimi düsündüysen yanılıyorsun. Cünkü bak.. Iste buraya yazıyorum.

Bu arada bu davranısı sergileyerek " 0-7 yas arası Gelisimini Tamamlayamamıs Genc Beyinler (GTGB) " Grammy Ödülü`nün de sahibi oldugun icin seni kutluyorum. Ve basarılarının devamını diliyorum.

Ayrıca..

Uyarın icin tesekkür ederim ama..

Ben zaten (laf) sokmak istediklerime soktum sokacagımı.

Gerisini onlar düsünsün.

Sokmadıklarıma veya sokmak istemediklerime `sessizligimle` cevap veriyorum.

Onlara sessizligimle bir seyler sokuyorum.

Uyarın icin tekrardan tesekkürler. Durumun farkındayım.

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• İki yıldır buradayım bu kadar kalabalık görmedim burayı... Nasıl oldu da bozdu bilmiyorum...

Not: O 30'larındaki ablalardan biriysem ne mutlu bana...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ciddi mevzuularda herkes olmasa da, bir çoğu ciddiyeti koruyarak, cevap lara yorum yapıyor veya soru cevaplıyor. Senin bir siteye fazlaca anlam yüklemen yanlış çünkü burası % 70 şamata adresi. Yani çok çok ciddi konuşmalar bekliyorsan, daha ciddi sitelere yönelmen de fayda var...

0|1
    0|0
  • Kalitesizleştiren genelde ergenler..Ergen ruhlu amcalar teyzelerde yok değil..

Okul da kapandı ya ortalık sevgi pitirciği ergenlerle dolacak artık.

0|1
    0|0
  • internet cafeler açılmadan evvelde internete girenler çok kaliteliydi

0|3
    0|0
  • uzun bir yazı görünce seni anımsıyorum:)

var var emin ol iyi insanlarda var ama görmesini bilene.demiyorum ki sen bilmiyorsun- henüz denk gelmemiştir.evet çok önemsemekle gerçekten önemsemek arasında ince bir çizgide gidip gelmen gerekiyor basit bir hesapla.

0|1
    0|0
  • Bir bucuk sene oldu mu bilmem de. Bir seneden fazladir uyeyim.

İlk baslarda superdi site. Su an kalite yerlerde.

0|1
    0|0
  • kendini ifade edebilmek için buradasın

0|1
    0|0
  • eskiden bu kadar erken cinsellik soruları açılmazdı.eskiden 12den sonra çıkardı dansözler burada.şimdi binlerce dansöz varr :((((((

0|1
    0|0
  • Dün bana attığın mesajı burada copy-paste yaptın sandım...

Neyse ki sonunda ¨oh be¨ diyebildim..

0|1
    1|0
    • Bence hala copy-paste yapıp yazabilirim. :)

O kadar fena olmasa da bence güzeldi.

Zaten ne bende onu buraya yazacak cesaret var, ne de senin bu durumu kaldırabilecek bir halin var.

Merak etme. Yazmam.

Siirleri sevdigini düsünmüstüm.

• Şiirleri seviyorum, senin yazdıklarını değil.

• okumuş gibi yapsak :s

0|1
    0|0
  • En sevmediğim soru tarzı ve insan profili. 1 seneden fazladır üyeyim bu sitede kimler geldi geçti. Eskiden daha fazlaydı sayı mesela bittermoon vardı herkes bilmez. Ama şimdiyi de sen tamamen harcxamışsın. Kaliteden kast kültürse öyle insan çok var burada nasıl görmek istediğine bağlı. özellikle Hasandırbenimadım, Herdaim70cl, JosephK üçlüsünü araştırırsan göreceksin profilleri açık. Bence iyi bakmıyorsun çevrene ve fazla kötümsersin.

0|0
    1|0
    • Hatırlıyorum sanki... Beni biliyorlar da çoğu yanlış tanıyor...

• O profil kendini dünyanın merkezinde sanan işte bir ben varım bu dünyada başka herkes kötüdür diyen tip. Ama itiraf edeyim biraz yanlış da anlamışım soruyu. Bir de aşırı olumsuz düşünen insanları sevmiyorum galiba :/

Söylediğin tariflerin hepsine imzamı atarım onlara doğru insan deniyor işte ve bulmak çok zorlaştı artık. Bir de tevazu gösterme gerçek sanırları çok severim ben yersiz tevazunun gereksiz olduğunu düşünürüm. Bence boşuna tevazu gösterme. Gerçekten iyi yazıyorsun ve 18inde

• böyle yazabiliyorsan ileriki halin tabi okumasya devam ettiğin sürece çok çok iyi olacaktır. Yersiz alçakgönüllülük aptallıktır. Çok iyi yazıyorsun ve bunu değerlendir. Ben bu şekilde yazan ikinci bir kişi say desen sayamam bu sitede. vardır mutlaka da aklıma gelmiyor. Benden bu kadar olgunluğun için teşekkürler.

• Ovv çok uzun.

0|1
    0|0
  • Soru cevap kalite ne aranıyor anlamadım.herkesi kaliteli düşünmenin ne anlamı var.üye olurken sınavla mı alıyor yaş sınırı mı var ne var ki kaliteyi yaklasın?hem kalite olunca ne olacak soruların şekli mi değişecek penis boyum iyi mi değilde arkadaşlar penis boyları hakkındaki düşünceleriniz mi olacak.bence site vakit geçirilebilecek kalitede bu yeterli beğenmeyen girmesin

0|1
    0|0
    • Soru cevap kalite ne aranıyor anlamazsın.Herkezi kaliteli düsünmenin cok anlamı var. Evet üye olurken yas sınırı var. Hem evet, kalite olunca soruların sekli degisecek. Ve evet bu penis nelere girebilir sorusu yerine neler penisi icine alabilir sorusuna dönüsecek.(Cevabı sanırım sende olan)

Ve evet, bence site vakit gecirilebilecek (bos) bir kalitede.Ve evet, bence de bu kadar yeterli.

• herkesi aynı sanıyorsunuz ondan sonra eleştiriyorsunuz bir çok kişinin kafası birçok şeye basmıyor ne arıyorsun ki sanki siteye girerken kimlik soruluyor komik bir düşünce.bak millet sana laf sokuyor alltta kalmışsın :D

• eskiden buralar hep çapulcuydu.

0|1
    0|0
  • Ne kadar sıkıcısın.. Bu sanal ortamını neden bu kadar büyüttün gözünde...

1|0
    0|0
    • Zamanımı üzerine akıttıgım herseyi gözümde büyütürüm ben.Zaman benim icin önemli.

Ve harcadıgım zamanın buna degmesi önemli.

• Bu site sana hiçbir şey kazandırmayacak ama tam tersi senin de dediğin gibi zamanın gidecek.

• Evet sitede eski üyelerin çoğu yok. Eskiden çok zevkliydi. Şimdi fıss...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bu senin kaliteden ne anladığınla alakalı. ben de 1 seneden fazladır buradayım sanırım. ilk başlarda gerçekten dertleşebileceğim, sorunlarımın çözümünde yardımcı olacak bir yer olarak geldim ve bir kaç arkadaştan gerçekten de burada yardım aldım. çok saolsunlar yardımcı da oldular. dünya ahret bacım olsun bir arkadaşım gerçekten o ruh halimden çıkmama çok yardımcı oldu ama onun gibi birisinin bile burada yaşadıklarını görüp, bu siteden soğuduğunu gördüm.

sadece burası değil bütün sanal dünya kirlendi artık. çünkü bir takım etik değerlerin oturması gerekiyor. buraya gelenlerin büyük bölümü bir şekilde cinsellik için geliyor buraya.bu bile buranın bozulmasının bir nedeni.

belki de her sitenin kaderi olan bir şey bu. o yabancı internet siteleri bile bundan nasibini alıyor. ne zaman ki bizim millet duyup hücum ediyor normal muhabbet edebildiğimiz yabancı siteler bile abazaların istilasına uğrayıp hıyar tarlasına dönüyor.

ama sonuç olarak bunun sorumlusu yine bizleriz bence. daha elit ve belli kriterleri olan yerler oluşturulmalı artık. belirli bir seviyeyi yakalayamayanların giremeyeceği ,en ufak hakaretin ip ban sebebi olduğu, insanların cinsellik için abanamayacakları yerler. bunun şimdilik pek imkanı yok. çünkü her şeyden önce bu siteleri ayakta tutan şey reklam ve tıklanma. ne kadar üye çok olursa o kadar para kazanacak burası. o nedenle bozulma bir şekilde önlenemez halde

0|1
    0|0
  • Evet önceden daha kalıtelıydı .

0|1
    1|0
  • buralar eskiden çayır idi çimen idi..

0|1
    0|0
  • eskiden böyle uzun sorular yoktu abi

2|1
    0|0
  • Her eski şeyin güzel olduğu söylenir. Sanırım eskitmek gibi bir huyumuz var.

0|1
    0|0
  • Sen ne yaptin ya bu kadar kafaya takma onlari,onlar da olmasa senin farkin nasil anlasilcak dimi

0|1
    0|0
  • kaliteye önem veririm ayakkabılarım gucci dir <3

0|0
    0|0
    • klass adamsın <3

• ihlas bizim işimiz. bu arada soran şimdi gelir çemkirir. zaten konuşmaya elverişli. çift a4lük yazı yazmış. üstelik ks için.

• Eskiyi bilmem şimdilik güzel site..

Başlığa cevap verdim bu kadar yazıyı okumam..

0|0
    0|0

• eskiden spagetti bana aşıktı..

bende ölürdüm onun için

0|0
    0|0
  • Reis hepsini okumadım çok kişi de okumaz zaten ama eski mevzulara gelirsek aslında değişen bir şey yok site aynı site üyelerin de çoğu burada. Giden birkaç kişi yüzünden site öldü muamelesi o kişilerin o gidenlerdeki beklentileridir. Uzun süredir sürekli hergün girince elbet sıkılır insan bu yüzden site baydı demek saçma. Yeni üye olanlar eminim bizim ilk üye olduğumuz andaki duyguyu yaşıyorlar. Hani çok kalabalık gibi, tüm üyeleri ilk defa görüyorsun ve kalabalıkta yürüyor gibi bir his oluyor ama şuan olmuyor çünkü herkesi tanıyoruz en azından nicklerini biliyoruz heyecan kalmıyor ama bu ne gidenler yüzünden ne de hareketliliğin düşmesi sadece sürekli girmemizin sebebi.

1|1
    0|0
  • bence de öyle

0|1
    0|0
  • Okullar da kapandi. Asil simdi yandik.

1|2
    1|0
Yükleniyor...