İleri yaş yüzme öğrenmek

20 yaşındayım ve malesef yüzme bilmiyorum yüzme kurslarının yapıldığı otellere başvurucam sizce yaş sorun olurmu genelde 7-12 yaş arası diyor ilanlarda benim yaşımdakilere de varmıdır gidip çoluk çocuğa madara olmayalım.

Not: Alakasız saçma sapan rencide edici yorum yapacaklar lütfen geldikleri gibi gitsin.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşından öğren diyenlere kesinlikle katılmıyorum.Yaşın geç değil bence.Ben 9 yaşında başlayıp 3 sene yüzme kursuna gitmiştim.Ve şu an gerçekten iyi bir yüzücüyüm.Bizim kursta 20-25 yaş için de bir bölüm olduğunu hatırlıyorum ama tabi 8-9 sene önce gittiğim için bilmiyorum.Sistem değişmediyse hala bulabilirsin sana uygun bir kurs :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• biraz geç kalmışsın gerçekten ama yüzme bilen bir arkadaşından rica et bencede kımsenın olmadığı yerlerde öğretsin 1 haftaya kalamadan öğrenebilirsin düzenli çalışırsan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Üstat öğremenin yaşı olmaz. Her insan yaşadığı sürece istediği herşeyi öğrenebilir bence.

0|0
    0|0
  • Sevgili kardeşim bunun için kursa gerek yokki. Yüzme bilen bir yakın arkadaşından yardım iste. Birkaç günde suyun üstünde su yutmadan nasıl duracağını, sonrasında nasıl kulaç atıp ilerleyeceğini öğretir sana.

0|0
    0|0
  • Karadenizli biri olarak 20 yaşındayım ve hala girmedim o suya :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...