Bir kadının erkek parfümü kokması / bir erkeğin kadın parfümü kokması itici bir durum mu çekici bir durum mu ?

kızlarla konuşurken bu soru ortaya çıkıverdi kadın veya erkek direk farklı cinse ait parfüm sıkmıyor ama üzerine sinmiş hakim bir koku var sizce durum ne ? itici mi çekici mi aa birde cinse göre yorumlayalım erkek için / kadın için itici/çekici diye hoşçakalın =)

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• çok itici. Anlamadıkları nokta erkek parfümü kadnları kadı parfümü erkekleri etkilemek içindir kendi üstüne karşı cins parfümü sıkan kişileri itici buluyorum.

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söyleyim onu bunu bilmem ama şu kremalı gibi kokan bir parfum var sabah sabah dolmuşlarda çekilmiyo sürmeyin o parfumleri noolur

0|0
    0|0
  • Her ikisi içinde itici bence. Erkek erkek gibi, Kadın kadın gibi kokmalı.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir bence bazı erkekler kadın parfümünü sırf sevgilisi istiyor diye sıkıyor!

0|0
    0|0
  • Şahsen mecburiyetten sıkmışlığım var bayan parfümü :))

0|0
    0|0
  • acil durumda kadın erkek diye ayırmam kafama sıkar giderim:D

0|0
    0|0
  • "Mühittin abi mi geldi ya?" derim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Valla ben kadin parfumlerinden cok erkek parfumlerinin kokusuna bayiliyorum. Bir kere denedim babamin cok sevdigim bir parfumunu sıktım o gun de arkadaşlarımla gorusmeye gidiyordum kizlardan biri bana" sevgilin oldugunu bilmiyorduk" dedi ve o gun bu gundur tobe ettim.

1|0
    0|0
  • bence ikiside itici

kadın kadın gibi erkek erkek gibi kokmalı

0|0
    0|0
  • ben erkek parfümlerini çok severim kadında iticide duruucgını sanmam ama çekicide olmaz herhalde ama erkekte sinmiş bir kadın parfumunun kokusu itici olur :)

0|0
    0|0
  • bence iğrenç :) ama soru güzel (5*****)

0|0
    0|0
  • Çok itici.

Sevgiliminkini ancak yastığıma sürerim.

0|0
    0|0
  • İtici .. İğrenç hatta..

0|0
    0|0
  • Çok zikili.

0|0
    0|0