Kızlar FACE te engelleyip sildiğiniz erkek arkadaşınızın engelini kaldırırmısınız?

Eski sevgilimden ayrıldığımda beni hem engelleyip hemde silmişti hesabından. Siz engelleyip sildiğiniz kişinin engelini kaldırırmısınız?

Kaldırmasındaki amaç artık beni tamamen unuttuğu anlamınamı gelir?

0|0
60

En İyi Kız Görüşü

• seni unuttuğunda engeli kaldırır bunda bir amaç arama bence

0|0
    0|0
    • anladım bende öyle düşünmüştüm

• hmm Allah sabır versin o zaman

• amin

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• kaldirmam. umursamadigim anlamina gelir. artik bitmistir. seni ne görmek nede senden birsey duymak istemedigi anlama gelir

0|0
    0|0
  • Kaldırmam. Gereksiz.

0|0
    0|0
  • engllmsi dgılde stn sılmıs snı :)

0|0
    0|0
    • tamam silmişti ve engellemişti onun profilini göremiyorum.Aratırken tesedüfen profilini gördüm yani engellemeyi kaldırmış.Engeli kaldırmasının bir önemi olmadığınımı söylüyorsun

• Ama şuda var direkt silmez silerse yine bir şekilde herkese açık paylaşımları görebilir o yüzden engellerler :) başıma gelmişti...

• yani önemi olmadığını düşünüyorum engellemesinin ama bide şu trftan bakarsak belki senin profiline bakmak iiçin kaldırdı engeli ve sende o sırada flan bktın olabilir

• engeli mi kaldırmış?

0|0
    0|0
    • onun profilini göremiyorum.Aratırken tesedüfen profilini gördüm yani engellemeyi kaldırmış

• çok bir neden aramaya gerek yok bence, sonuçta eski boşver gitsin

• ya ayrılıgı pişmalıkla yapmıştır aradan zaman gecince üzülmştür ya da merak etmiştr naptıgını senin veya sen onujn fotolarını falan gör istyrdur unutama istyrdur bunun iki sebebi var gercekten seviyordur veya cok bencildr herkes onu sevsin unutamasın düşüncesindedir

0|0
    0|0
    • ikinci söylediğin daha doğru;Bencil

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...