Hep siz mi soracaksınız ? bu sefer ben soruyorum , oğlak kadını ?

oğlak kadını nasıldır gençler nasıl bilirsiniz bu tatlı sempatik bir o kadar da inatçı kadınları ?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• ben daha oğlak bir kadının aşk dediğini duymadım. inatçı ve gerçekten sıkıntılı tiplerdir. yani en azından kızdırdığınızda. çok güzel oluyorlar bir de ne hikmetse. onları kızdırdığınızda inatlarından yapmayacak şeyleri yapar söylemeyecekleri şeyleri söylerler yeter ki altta kalmasın. ama bunu sevdiklerine yapar. sevmediklerine aman uğraşamayacağım deyip kestirir.

1|0
    0|0
    • aynen öyle bende daha çirkin oğlak kadını görmedim :D ++++

Erkekler Ne Diyor 2

• inatci kendine sinir koyan ve saturn himayesi altinda kalan bir burctur.saturn temblligi isare etdiyi icin oglaklarin en kotu tarafi azacik tembel olm,alari, amma is seven olarlar,kova larla iyi anlasirlar en uygun renkleri kahverengi.

1|0
    0|0
  • Sevdiğine onun annesi gibi titrer

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kendimden biliyorum çok iyiyizdir :D karşımızdaki bize nasıl davranırsa bizde ona aynı şekilde karşılık veririz genelde oğlak kadınları kesinlikle eğlenceliler tabi eğer kendini eğlenceği kişiye yakın bulursa :D

1|0
    0|0
    • ayneeen öyle balım <33+++ zarottaki en iyi dost biziz , en güzelleri bizden çıkar , inatçıyız , sadığız , politiğiz ama bir o kadr da duygusal , duygularını başkalarının önünde değil yastığınla yaşayan sorunlu ama bir o kadar da sexyi bir burcuzzz +++

Yükleniyor...