Yüzme bilmiyorum bana anlatır mısınız?

arkadaşlar yüzme bilmiyorum dediğim yani denizde ayağım kumdan kesilince bir panik yapıyorum ve yine kuma basmaya çalışıyorum.tabi haliyle denizin zevkini çıkaramıyorsun böyle hemde tam yüzme bilmiş değilsin.benim sizden istediğim daha çok boyumuzu aşan suya girince bir an sanki batıyor gibi oluyoruz, bazıları derin yerde öyle kala kalıyorlar.ne hareket yapmalıyız orda kalabilmek için, mesela ben derin olsa bile yüzebiliyorum çünkü yüzerken batmıyorsun, ama durduktan sonra birden panik yapıyorum, yüzme ile ilgili bildiğiniz bilgileri bizlerle paylaşırssanız çok sevinirim:)...

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• boyuna çırpın .

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• panık yaptıgın zaman cıft kısılık genıs bır yatakta tek basına yatıyormus gıbı kollarını ve bacaklarını ac ve gercekten yataktakı gıbı kendını rahat bırak ve hısset.ıste o zaman asla batmazsın.

0|1
    0|0
  • ANLATARAK OLMAZ YAA

0|1
    0|0
    • haklısın ama, en azından el, ayak hareketi var mıacaba?

• CANIM EL AYAKTAN ÖNCEE SUYUN YÜZEYİNDE KALMAN ÖNMELİ YANİ EN BASTA RAHAT OLMAK ÖNMELİ GERİSİ NE BİLİYM OTOMATİK OLARAK GELİO... GELELİM DERİN YERDE NASIL KALIOSUN KONUSUNA AYAKLARINI HAFİF HAFİF KIPRDATCAKSIN ASAGDA YANİ DÜMDÜZ DURARSIN BATARSIN :)

• Yüzme kursuna gitsene yahu o.o

0|1
    0|0
  • Ya ben de bilmiyorum, kolluk takıyorum ve çok keyif alıyorum, herkes bilecek diye bişey yok nasıl rahat ediyosan öyle yüz.

0|0
    0|0
  • bende bilmiyorumm :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Panik yapmayı bıraktığın zaman yüzmeyi öğreneceksin

0|1
    0|0
  • içi hava dolu bir şişe nasıl batmaz ise insanda suda batmaz bunu asla unutma .yapman gereken tek şey kendini serbest bırakmaktır.derin bir yerdesin diyelim ve dik durmak istiyorsun bacaklarını hafifce yukarı doğru çek ve ayaklarını hafifce çırp ellerinide sağa sola git gele yaparak dengeni sağla hafifi hafif nefes al ver.bukadr basit korkacak bişey yok yani

0|1
    0|0
Yükleniyor...