Sizin için ideal erkek nasıl olmalı ?

Sadece kızların cevaplamasını istiyorum

sizin için ideal erkek nasıl olmalı ? çıtayı alçak tutmadan cevaplayın, mesela yok boyu 175 olsun yeter yok 15 cm olsun yeter yok şişman olmasın yeter şeklinde cebaplamayın sizden istediğim yaşı boyu kilosu cinsel özellikleri sosyal durumu vücut yapısı vb . özelliklerin nasıl ve nekadar olması gerektiğini soruyorum

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Yaş olarak benim yaşıma yakın olmalı. 20-26 arası mesela. Kilosu çok önemli değil ama baklavaları olsa fena olmaz :). Cinsel olarak kendini kontrol etmeyi bilmeli. Benim üzerime gelmemeli ve bir şeyler olduğunda bencil olmamalı. Sosyal olarak tek arkadaşı ben olmak istemem ama yüzünü göremiyeceğim kadar da popüler olmamalı ya da öyleyse bile dengeyi kurmalı. Maddi olarak arada çok uçurum olmamalı. İnsan kendini her iki türlü de rahatsız hisseder. Ama bence en önemlisi zeki olmalı. Kıvrak zeka, güzel bir espri anlayışı bunların hepsinden çok çeker beni. Ve agresif, kıskanç erkekler de tam tersine iter. Hepsine cevap verdim bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arkadaşın dediği gibi senin hayalindeki erkek profiliyle ,aşık olduğun erkeğin alakası olmayabilir.eğer seçme şansım olsaydı örneği siparişle gelicek olsaydı şu şekilde isterdim.

1 85 boy.85 kilo..esmer ya da kumral ,buğday tenli,saçları dalgalı, biraz uzun,elleri bakımlı uzun ince parmaklar. sesi etkileyiici çok ince olmasın. hatta kalın tonda olsun.diksiyon çok iyi olsun. kelimeleri yanlış telaffuz etmesin.kültürlü olsun. yabancı dili olsun. en az üniversite mezunu olsun.temiz olsun.çok kıllı olmasın.kılsızda olmasın.göbek olmasın.bakışları yumuşak olsun. gözlerinin içi gülsün...merhametli olsun...sigara alkol kullanmasın...sözümden çıkmasınn..))))))))

0|0
    0|0
    • yanlış oldu sanırım benim hayalimde erkek yok hayalimde kız var :D eşcinsel değilim :D

• sakın ha. ne alakası var. soruyu soranın cinsiyetine dikkat etmedim cevaplarken...sadece cevaba odaklandım. erkekliğin seni ilgilendirir. ban ne.hemen ağzını bozma

• sağlık olsun :D

• Bak kardeşim öncelikle bunun hemen hemen hiç bir önemi yok böyle böyle diye anlatırsın ama dediklerinle çok alakasız birine gidip aşık da olabilirsin ama eğer cevaplamamı istiyorsan şöyle anlatayım 1.78-1.80 çok çok ideal bir boy esmer erkeklerden hoşlanmıyorum kumral veya sarışın olabilir renkli göz sevmiyorum kıvırcık saçlı olmasını isterim bonus seviyorum atletik geniş omuzlu kendisine güvenen sosyal aktif eğlenceli dürüst duyarlı ve romantik olursa çok hoş bence :)

0|0
    0|0
    • onun farkındayım sadece istekleri sordum

• uzun olması gerek ve orta kilolu olsun aşık olsun sevdiğini hissetirsin maço olmasın

0|0
    0|0
    • iyi ki oraya çıtayı yüksek tutun yazmışım iyi ki oraya cevaplamanız için o kadar kategori yazmışım...

• 1.83 boyunda 80 kilo esmer biri olmalı :)

çok kaslı olmasına gerek yok ama atletik biri olmalı kendine güvenen kendi haline kaldıgında da mutlu olmalı bana sürekli mutsuz olduğu şeyleri ya da hayatında neyin eksik olduğunu söyleyip durmasın mutlu olmayı bilsin kısacası,meslek konusunda benden çok kazanması ya da aynı kazanmasını tercih ederim sonra eziklik komleksi olmasın,toplumda ve benimle yalnızken nasıl konuşacağını ayrımını yapabilsin ,inancı bana uygun olsun ya da siyasi düşünceleri,beni baştan çıkarmayı bilsin sadece benden beklemesin o da vücudunu kullanabilsin bana karşı istediğim yerde benimle sevişebilsin:)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...