Kendinizi uzun uzun anlatır mısınız ?

insanların kişilik özelliklerini dinlemeyi , okumayı onları tanımayı severim , uzun uzun kişilik özelliklerinizi yazar msınıız ?

3 kelime ile değil baya döktürün lütfen :))

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Laflarım Kişiliğimin Gölgesidir

Yaptıklarım Laflarımın Gölgesidir

Benliğim Gölgemde saklı bir duygudur.

Keşfedilmeyi bekleyen bir fidanım mk :) ama kimse keşfetmiyor :D Görünüşte aslında kimseye gülmem taviz vermem bu tür şeyleri asla yapmam bir duvar var bende o duvarın arkasına kimseyi almam ailemi bile almam kimse bana bişey söyliyemez veya şunu yanlış yapıyorsun diyemez tek bildiğim doğru kendi bildiğimdir.

Kıskanç, Maço, Romantizm den nasibini almamış, Sevgilisini gerektiği zaman öldürebilecek, Aniden parlayan ve sönmek bilmeyen, Kendini Max. bir şekilde beğenmiş biriyim :) bak genelde asla anlatmam gizli yazıyorum o yüzden :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• *Avrupai bir insanım

(Yani aileden öğrendiklerimle günün koşullarını sentezleyerek yeni bir hayat görüşüne sahibim)

*Araştırmayı severim bu yüzden çoğu konu hakkında az veya çok bilgim vardır.(Siyaset,Spor,Eğitim,Kişisel gelişim vb.)

*Mesleğime tutkunum.

(İlkokuldan beri istediğim mesleği hem alaylı hem eğitimli olarak devam ettiriyorum=

*Kendime inandığım stile göre kendimi geliştirmeyi seviyorum

( Mesela 3 yabancı dil,bir enstrüman,mutlaka ilgilenilen bir spor ve en önemlisi kitap okumak)

*Hali hazırda üniversiteyi bitirmenin eşiğine gelmiş bir öğrenci..

*Yer yer sosyal çoğu zaman asosyal..

(Tezat ama kendime uygun arkadaş bulamamam en büyük problem)

*Saatlerce muhabbet edebilme ve eğlenebilme gibi bir özelliğim var.

(Adamını bulduğum zamanlar)

*Hayatı uzun ve kısa vadeli planlara göre yaşarım fakat carpe diem dediğim zamanlar da çoktur.

(Çok çelişkili ama açıklayabilirim aklına takıldıysa)

Şimdilik ilk etapta aklıma gelen bunlar.

1|0
    0|0
  • Cv ekleme özelliği koyabilirsen direk CV gnderelim yoksa sığöaz buralara falan :D

1|0
    0|0
  • uzun uzun anlatamam boyum 150 zaten

2|0
    0|0
    • asdfghjk :D :D boyun kadar anlat o zaman (:

• Durmadan kendisinden bahseden insanları öldüresim geliyor ki anlatacak birşeyi kalmasın...Bırak ben gördüğüm kadarıyla anlayayım ne kafa karıştırıyorsun...

1|0
    0|0
  • 1.90 boyunda, esmer, koyu kahverengi saçlar ela gözlerim var.

Anlayisli, sakin ve düsünceliyimdir. Yerince deli dolu ve serseri..

Kitap okurum çok, yemek yapmaya bayilirim, gezerim çok

Ïyi bir yetenek; sürekli gelisme ve degisme becerisi :)

1|0
    0|0
  • İkizler burcuyum ve fazlasıyla takıntılıyım . Evleneceğim kızı buldum gibi bişey ama kız biraz anormal . Yüzü fiziği hayal ettiğim gibi yani ona bakında kaderim bu benim diye düşünüyorum o derece inanıyorum onun benim evleneceğim kişi olmasına . İyi birisiyim insanlara elimden geldiğince yardım etmeyi severim . Çekingen bir yapım var çoğu kez geri adım atarım hep ama bişeye başladığımda uygun ortamı yakaladığımda yani kafa dengi arkadaşları bulursam yapamayacağım şey yoktur . Yalnız olmayı hiç sevmem . Sıkı dostlarım var ama çokta sıkı değil yani . Sigara , alkol gibi alışkanlıklarım yok onların yerine jelibon alır yerim o derece mutluyum :) Kitap okumadım bu yaşıma kadar hemde hiç . Küçükken özet çıkarma ödevi verirdi öğretmenlerimiz yapmazdım internetten yazardım :) o yaşta kimse internetten yazacağımı hayal edemezdi . Her neyse çocukları çok severim ama huysuz hır hır olmayacak . Tatlılıktan ölecek o derece . Sürekli eski telefon kullanırım ama giyimim iyidir . Parfüm kullanırım ama pahalı değil normal işte . Ayakkabılarımı özenle seçerim .

Kısaca söyleyim : Ben iyi birisiyim :)

0|0
    0|0
    • kız anormal derken ? nesi anormal ?

• Davranışları anormal değişken yapıya sahip kimi zaman çocuk gibi olabiliyor .

• Kitap okumayı severim. Seyahat etmeyi. Kızlara mektup yazmayı.

1|0
    0|0
  • 1-insanları seviyorum, etki olursa tepki gösteririm

2- iyi olmaya çalışıyorum, ama kötü korksun şerrimden

3- eglen çoş hayat boş

lakin benim söyliceklerim bu kadar

1|0
    0|0
  • bende kime kendimi anlattığıma bakarım tanımadan tanıtmam anlatmadan anlatmam

1|0
    0|0
  • ooo naptın sen ya :)

0|0
    0|0
    • niye ki :(((

• uzun uzuna anlatmak sıkıntı :) mükkemmel değilim ama yakınım sanırım :)

• Tanımadıklarının kişiliklerini bilme (al sana 3 kelime)

0|0
    0|0
  • Anlatamam :(

0|0
    0|0
  • kendisine atarın bittiği yerde yatar başlar felsefesini edinmiş bir garip kulcuk

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• sen şimdi böyle dedin ya ben ço ksevdim ben konuşmayı severim :D ama sırf kendim döktüremem ki sen sor herşeyi söylerim yani ben sana ama mesela şunları döktürüyüm :D:D çevremdeki insanlar tuhaf olduğumu düşünüyo aslında bu hoşuma gidiyo aama bazen çok eleştiriyolar beni deli ediyolar genelde kimseyi pek takmam ama yani öyle :Dfilm izlemeyi ço kseverim 18 yaşındayıma ma hala izliyorum hala çocuksu bir yanım daha ağır basıyo :D diğer kızlar gibi yarım saat hazırlanma falan uğraşmama erkek arkadaşımda hiç olmadı daha hiç şikayetçide değilim aslında sonra gezmeyi tozmaya bayılırım hayatımda çok zıt şeyler yapıyorum bide mesela :D sayıyasıl ama reklamcılık gazetecilik reji asistanlığı falan istiyorum ... :D:D:D:

1|0
    0|0
  • 45 kg 1,63 boyum var kumralim ama solariuma gitmekten esmer oluom oleyy :)

gülmeyi cok severim sürekli gülerim sinirlyken bile gülerim ciddi olamama neseli bir insanim fazla neseli sürekli hareket halindeyim evdeyken bile okuyorum ev hanimida sayilyieim annem calisdigi icin ben yapmaliyom araba sürmeye bayiliom araba hastasiyim arkadaslarim kardeslerim gibi cok seviyorum onlari

kiskanc bir insanim sevdiklerimi paylasamam para tutmaaini hesab yapmasini bilmem sanah nekadar param olsa olsun aksam bombos cüzdanla gelirim eve cok simarik oldumu söylüyorlar alakasi yok eylenmeyi seviorum sadece babama hastayim hayalim babam gibi adam

gibi afam olan birile evlenmek cabuk sinirlenir cabuk sönerim kin tutamam kimseye küsmeme cadiyim kimsede bana küsemez alirim

hemen gönlünü ... cok fazla gülmem baskalari icin siniri bozuvu kararsizim buda kötü bir huyum dedikodu yapmaya bayilirim ayrica fazla süpheciy

herseyin hemen en kötüsünü düsünür anlarim bide dilimin kemiyi yok sinirlendimmi agzimi tutamam kirici olurum

0|0
    0|0
  • Üşenirim :/

0|0
    0|0
  • Valla her Çapulcunun sahip olduğu kişisel özelliğe sahibim bende..

Gülmeyi , güldürmeyi severim .. Birazcık dengesizim ama balım <3

1|0
    1|0
  • Bİze kendınızı anlatın dıyosun sen gızlenmıssın oldu mu şimdi :)

0|0
    0|0
    • olmadı dimi :( başka sefere artık (:

• Anlatayım;

...

Böyle işte.

0|0
    0|0
  • sen bana gizliliğini aç, ben sana kim olduğunu sölim:D

0|0
    0|0
    • asdfghj :D :D başka sefere saklıyorum bunu (::