Marilyn Monroe hakkında bildikleriniz?

Soru gayet acıklayıcı. Hepınız bıseyler duymussunuzdur onun hakkında. Varsa bildikleriniz paylaşın benimle. İnternetten arastırma yapıyorum sızınde goruslerınızı fıkırlerınızı bılgılerınızı almak ıstedım :)

0|0
25|27

En İyi Erkek Görüşü

• Andy Warhol ve Pop Art akımı dahilindeki şu meşhur portre... Herhalde herkes en az 1 kez görmüştür :)

Kara kuru Norma Jean, bir popüler kültür malzemesine dönüştü ve seks tanrıçası haline getirildi. O yılların STAR SİSTEMİnin de etkisi var bunda. Halk, ulaşamadıklarını apayrı bir mertebeye koyar hayal dünyasında ve buna inanmaya başlar. Sanatçı, sağlam duramazsa yıkılır. O da tıpkı Stefan Zweig, Pavese ve benzerleri gibi intihar yolunu seçenlerden. Gerçi ölümündeki esrar perdesi hala aralanmış değil, o da ayrı mesele.

Arthur London ile evlenmesi de, hiç de sanıldığı gibi bir süs kuklası ve filmlerde pazarlandığı şekilde "aptal sarışın" olmadığına işarettir.

Filmleri, sabun köpüğüdür ekseri. Çokça zengin koca peşindeki kadınları canlandırmıştır. "Bazıları Sıcak Sever" ve "Uygunsuzlar", en dikkat çekici olanları sanırım.

Marilyn, candır.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• çokd agüzel bir kadın değil. Ama stiliyle tavırlarıyla ün yapmış bir kadındır. Resmine bakıp hımmm ben dah agüzelim bu kadı dünya çapında bir simge bir ikondu demekki bende çok fazla şey hakediyorum diyenlere duyurulur :D

1|0
    0|0
  • tokmakçısı Kennedy idi. onu biliyorum. çok önemli biri gelmiyor bana, sonuçta benim kültürüme ait biri değil.

1|1
    2|1
  • ya ben bu kadının ne özelliği olduğunu hala çözemedim.Bence şişirilmiş bir balondan fazlası değil.Bu kadar hakettiğinden fazla ilgi gören(overrated) bir kadın yok dünyada.Ha bir aralar ülkemizde adriana lima vardı.Tamam güzel olabilir ama onun gibiler birsürü var.Yapmayın şöyle ya.

1|1
    1|0
  • "Bir kadını güldürebiliyorsanız, ona her şeyi yaptırabilirsiniz" taktiğini erkeklere vererek çok büyük kıyak yapmıştır asdsafg :))

2|1
    0|0
  • Şöhretin bedelini hayatıyla ödemiş

1|0
    0|0
  • ayaklarında 6 şar tane parmak var diye duymuştum. onuda bir araştırırmısın. bakam doğru mu:?

1|0
    0|0
    • evet bu bılgı dogru :)

• iki ayağında da 6'şar parmağı olduğu yanlıştır. sadece sol ayağında fazladan altıncı parmak vardır. bu parmak Hollywood kariyerine henüz yeni başlamışken, cerrahi bir operasyon ile alınmıştır.

• tamam alındı da o parmak nerde?

• sex objesi

4|0
    5|1
  • aptal sarışın tezini sonsuza kadar çürütmüş olan ebedi kadın.yahudidir kendisi

1|0
    0|0
  • Meftanın arkasından konuşulmaz.

0|0
    1|0
  • diğer onlarca ünlü kişilerde olduğu gibi karanlık örgütün bu kişiyi de öldürdüğü(kurban ettiğini) duyduğumu hatırlıyorum

0|0
    0|0

• tapılacak kadın ne diyebilirim ki başka:D

1|0
    2|0
  • 6 tane ayak parmağı vardı !

0|0
    2|0
  • poposu kokmazdı

0|0
    0|0
  • mazgal üstünde etekleri havada uçuşan seks tanrıçası ;)

0|0
    0|0
  • öldüğü yer otel odası

0|0
    0|0
  • Doğal sarışın, felsefi yönü çok kuvvetli, harika sözleri var

0|0
    0|0
  • Bir çok erkeğin hayallerini süsler eğer filmlerinden birini izlediyseniz tabi ki :) sarı şeker.

0|0
    0|0
  • morg fotoğrafını görene kadar acaip hayrandım kadına :(

0|0
    0|0
  • sarışın, köpekeleri seviyor (:

0|0
    0|0
  • Kaderi güzelliği ile ters orantılı olan kişi.

0|0
    0|0
  • Günümüz kezbanusların kıskandığı ama asla olamayacağı bir kadındır kendisi :)

0|0
    0|0
  • bildiğim tek şey bütün kızlar onu seviyor. hepsi seviyor yani. cidden merak ediyorum neden.

0|0
    0|0
    • dünyada güzelliğiyle ün yapmış biri oldugu için, bir çok kişinin idolü

• teşekkür ederim balköpüğü :)

• Ben sevmiyorum.ergen dönemde seviyodum.ama şuan nefret ediyorum benim.ülkemde güzel.namuslu türkan şoray varken gidip böyle bir insani idol edinmem ..

• marilyn spayı döver <3

1|0
    2|1
    • :@ ya şu sarı yosmayı benimle kıyaslama ya. sonra kıskanıyor gece ruhu gelip yorganın altından çıkarttığım ayaklarımı gıdıklıyo :(

• ha işin şekli şemali değişir öyle olursa :(

• oyhş güçlü ve göbekli <3

• Hakkında bildiğim tek şey uzun uzun bakarsam aşık olabilirim: link

Hatun bir de ölmüş bulamayız da la

1|0
    0|0
  • sarışın kadınların günümüzde bile en güzeli bence

2|0
    0|0
  • Gerçek adının Norma Jeane olduğunu duymuştum.

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• solaktı diye biliyorum

1|0
    0|0
  • Hayatı boyunca mutluluk ve huzur istedi ama ulaşamadan öldü. Seksi olmanın ayıp olduğu o dönemlerde insanların görüşünü değiştirdi bir nevi zincirleri kırdı. Erkekler ona resmen tapıyodu. İnsanların onu sevmediğini onu sadece bir seks objesi olarak gördüğünü sonradan farketti biraz geç olmustu. O sadece vücuduyla değil karakteriyle tanınmak istedi. En son olarak çocuğunu düşürmüş iyice bunalıma girmiş.

2|0
    0|0
  • "Sex-Symbol"

1|1
    0|0
  • Sarı saçlı olduğu, kırmızı rujdan vazgeçmediği ve meşhur rüzgarda kabaran beyaz elbisesi :D

1|0
    0|0
  • link

link özellikle bu ikinci linki iyi oku herşeyi yazıyor aklına gelebilicek herşey.

1|1
    1|0
    • ben aptal oldugun soylemedim zaten aptal gorunmeye calıstıgını soyledim bir de IQ testlerine de inanmıyorum belki cok zekidir belki degildir ama ben gene de zeki oldugunu düsünüyorum evet

• sen ne kadar anlatırsan anlat .

anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır!

:)

• belinin 45 cm olduğu

1|0
    0|0
    • belı kırkbes olamaz. 44 beden bırıydı. 36 beden bırının bıle belı 55 cm

• O yuzden cogu kadindan daha farkli bir kadin di :)) belinin olcusunun kac olmasini beklerdin ? Arastir sonra bana soylersin

• güzel kadın ama bir ben değil. bir kere ben makarnayı genzime kaçırıp burnumdan çekip alıyorum.

0|1
    2|0
  • çok güzel sözleri var onu biliyorum

bi de lana del rey onun büyük bir hayranı oldugu için klibinde yer vermisti

evli bir adama aşık olmuş sanırım,çok şey yaşamış

tek bir gecelikmiş ama..adamın zaten tek geceligi çok varmış.marilyn de onlardan biriymiş..uzun zaman görememiş..acı çekmiş..sonra adamın dogum gününde şarkı söylemiş sadece ona yakışabilecek güzellikte bir elbiseyle .. sonra yanına gitmeye çalışmış ama onu dışarı atmışlar falan filan böyle yani :)

bi de adam başkan mış

0|0
    0|0
  • yatarken ne giydiği sorusuna channel no 5 demesi, ya da bunun gibi bir şey

0|0
    0|0
  • 1.66 boy. (cevap çok uzun ya da kısaymış)

0|0
    0|0
  • Çakma sarışın.

0|0
    0|0
  • sadece güzel bir kadın.pek bir hayranlığım yok ünleniş tarzına

0|0
    0|0
  • Tek bildigim sarısınların aptal ama güzel diye damgalanmasında pek bir etkisi vardır

0|0
    3|1
  • Öyle cokda yetenekli olmamakla birlikte sadece açık bir foto cektirmesiyle ünlenen kadin kitabinda okudum kesin bilgidirr..

0|0
    0|0
  • üstünde ne var sorusuna sadece channel no:5 diyen aşırı seksi kadın. bunu duyduğumda channel no:5 in kokusuna bakmaya gittimde sonuç hüsran oldu.

0|0
    0|0
  • aşırı uyku hapıyla intihar ettiğini biliyorum berbat bir ailesi vardı bide üvey babası tarafından tacevüze uğramış bir kadın, ama en çok merak ettiğim ölü bulunduğunda elinde telefon varmış ilginç

0|0
    0|0
  • 42 beden olduğunu ve erkeklerin onun hayal ettiği gibi biri olmadığını çağına göre açık giyindiği

0|0
    0|0
  • marjinal takılıp ruhu kezban olan kızlarımızın idolü.

0|1
    0|0
  • bedenini kullanarak popüler olan basit fahişelerden biri işte. bide şarkıcılıkta yapmış.

1|0
    2|1
    • Düzgün konuşmalısın bence. sevmeyebilirsin ama bu tarz konusman hoş degıl

• ben genel olarak biliyodum hayatını. geçmişinden dolayı sevgiye muhtaç bir insan onu en iyi ben anlarım. film gibi hayatı varmış resmen ama ben onu kariyer seçimi hakkında eleştirdim yani kimse bıçak zoruyla seksi kadın rollerini vermedi ona sonuçta. o aslında hep parayı sevdi ve buna sevgi diyip kendini kandırdı. neyse banane kim ne yaparsa yapsın yaşanmış bitmiş işte.. herkes fikirlerini söylemekte özgürdür ve hala sözümün arkasındayım.

• işte o beyaz elbisesi,amerikalı sanırsam,aktris,güzellik,ve intihar,madde bağımlılığı.

0|0
    0|0
  • dünyanın en seksi kadınıdır kendisi <3

0|0
    0|0
  • tek ayağında 6 tane parmak varmış, hayatında pekçok zorluk yaşamış (ne zorluk yaşadığını bilmiyorum)

0|0
    0|0
  • gerçek sarışın değilmiş ama, gerçek aptal

hakkaten bir salak salak bakıyor resimlerinde

0|0
    0|0
  • Illuminatinin sex kölesi oldugunu akil kontrolune maruz kaldigini duymustum

0|0
    0|1
  • İlluminatinin seks kölesi

0|1
    0|1