Evet arkadaşlar ben personal trainer ım. bu akşam bana istediğinizi sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışıcam hepinize?

anatomi fitness kinesyoloji konularında uzmanım..

Güncellemeler:
17gün ..

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yağ oranını en doğru ölçen yer hastane midir?
    Ayrıca karın kası çalışıyorum protein takviyesi almam gerekli mi her gün yumurta yesem de her gün tavuk göğsü falan tüketemiyorum haftada 4 kere yerim+2 kere de balık

0|0
    0|0
    • 17gün

fitness salonlarında da ölçülüyor ama ben kendimi aynadan da anlayabiliyorum. karın çalışarak karın eritilmez. karın kasları bel kaslarıyla beraber vücutta statik çalışır yani ayakta squat bent rows yapacaksın ve yağ oranın düştüğünde diyetle beraber karnın çok fit olur. proteine gelince bu konu çok abartılıyor supplement pazarı için. protein karaciğerde sentezlenir ve bir kadında karaciğer sentez leme oranı 40-50gr dır ondan sonrası kas inşası için kullanılmaz.

• 17gün

Bu protein bana yeter öyleyse
      Teşekkürler

• 17gün

Evet iyi çalışmalar..

En İyi Erkek Görüşü

• Kol kası uzunluğu ;
    2 yıldır spor yapıyorum 37 cm kolum var çıplakken iri duruyor ama kas yapısal olarak kısa olduğundan boyumda uzun olduğundan uygun tşöertleri giydiğimde kollarım vitaminsiz duruyor bunun önüne geçilebilirmi
    Calf kasları;
    istediğim gibi gelişim göremiyorum
    Hamstring ;
    Hamstring ağırlıklı egzersiz ne yapılabilir leg extentionta quadlara etki ettiği kadar hamslere etkisini hissedemiyorum
    Son olarak belim ince uzun düz bir şekilde yüksekliyor kanatlar aniden çıkıyor yani teres major çok gelişmis latismus dorsi geri kalmış gibi bunu nasıl düzeltebilirim

0|0
    0|0
    • 17gün

Boy kg yaz , kolların 37 fena değil parçalısın önemli olan bu 👍 , calf genetiktir ama ayakta calf hareketine aban çok ağır ve formunda yap , quad ve hams için en etkili 2 egzersiz squat ve leg press. leg curl /ext izolasyondur kütle yapmaz. lat için en önemli egzersiz barbell rows ve cable rows. barfiks ve pulldown (üstten çekişler) latları yeterince çalıştırmaz

• 17gün

Eyv

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...