Seri olamıyorum yerimde duruyorum öyle .

Kickboksa gidiyorum ama seri olamıyorum rakibim sürekli kaçıyo yani yerinde durmuyo ben ise öyle kaçıp durmuyorum vurup vurup çekiliyorum o kadar nasıl seri olacam ben ? Dün yumruk yedim çeneme hırslandım ne önerirsiniz bana ?

Güncellemeler:
Bir sorunda burnumun 3 yıl önce kazayla kırılması . Buda korkutuyo beni darbe alacağım diye o yüzden sert ve etkili vuruyorum rakibi yaklaştırmıyorum .

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• kondisyon şart

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• özgüven meselesi olabilir bu.

0|0
    0|0
  • daha çok çalışman gerek.antreman sayısını çoğalt.

0|0
    0|0
  • atak olman gerek konsantrasyon eksiliği mi acaba

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• arkadaş senin ilacın bende. Muhammet ali nin maçlarını bol bol izle. dünyanın en iyi ayak oyunları. serilik zaten zirve. 2. idol ise mike tyson. bu stilde tank mantığı. ağır ağır kapalı gard yanaş ve koca bir gulle gibi vur. ben Muhammet ali clay sayesinde hiç maç kaybetmedim şükürler olsun. (adım bile clay farkındaysan) ayrıca hangi klübe gidiyorsun?

0|0
    0|0
  • refleks ve çabukluk antremanları yap

0|0
    0|0
  • ayaklarını ve reflekslerini geliştirmeyi dene?

0|0
    0|0
  • Sen bir gardı indir burnuna Sağlam bir vurdur camdan olmadığını anlarsın...

0|0
    0|0
    • Kırık diyoz birader en ufak bişeyde kanıyor . İlk kırıldığında burnum gözümün altına kaydı ciddi bir düzeltme işlemi uygulandım .

• Burnuma vurmadığı sürece pek bişey olmuyor ama burnumu sıyırsa bile pert eder .

• Ciğerden indirir seni yüze çalışmasına gerek yok Nefesin kesildiği anda bittin zaten en kral adam ol 3 yumrukluk işin var

• Omuzlarına ağırlık koy ve zıpla.

0|0
    0|0
  • Çabukluk doğuştan gelen bir şeydir sende fazla olmayabilir ama bunu geliştirebilirsin

0|0
    0|0
  • koş sürekli koş bak nasıl seri oluyorsun sen bile tutamayacaksın kendini

0|0
    0|0
Yükleniyor...