Mesala güzel olmayan bir kız gördüğünüzde onun hakinda ne düşünürsünüz?

mesala herhangi bir ortamda karşınızda güzell olmayan bir kız gördünüz onun hakkında neler düşünürsünüz ? yani aklınızdan ne geçer ?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• kız güzel değilse zaten ilgimi çekmez görmem bile :D ya böyle sorumu olur her bayan ya da her erkeğin bir beğeneni vardır. bana güzel gelen sana çirkin gelir ya da tersi olabilir. ayrıca güzellikde her zaman yeterli değildir. ben mesela milletin dibinin düştüğü bir çok mankeni beğenmem, yakışıklı filan olduğumdan da değil bu durum. ben çekiciliğe ve zekaya ve davranışlara sıcak kanlılığa önem veririm. mesela herkesin çirkin diye düşündüğü bir kız bir gülüşüyle veya çok tatlı bir bakışıyla beni etkileyebilir. bulutlu_82@hotmail.com

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Sakallı bıyıklı bişeyse Veya şişman ve dar bir elbise giymişse direk söverim ama arkasından değil yüzüne karşı bu ne lan göz zevkimi bozmak zorundamısın diye ama sakalı bıyığı yoksa yaratılış olarak kendini güzel bulmayan bir kadın ise İllaki onu güzel bulan birileri çıkacak diyebilirim ;)

0|0
    0|0
  • güzel olmayan bir kız yanımızda geçtiğinde onu görmeyiz ki hakkında bir şey düşünelim. ama bir sınıf arkadaşım falan olsa veya iş yerinde çalışan biri düşüncelerimiz aynıysa o kız bana dünyanın en güzel kızı gelir. ve onla arama sadece Allah girebilir.

0|0
    0|0
  • güzel olmayan bir kızmış derim

0|1
    0|0
  • benim yüz güzelliği takıntım var maalesef:(

güzel bulmadıysam yüzünü sadece konuşurum gerektiği kadar.

asla yakın olmak gibi bir çabam olmaz,

birşey de hissettirmez bana...

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey düşünmem

0|0
    0|0
  • Acıma duygusu merhamet.

0|0
    0|0
  • Bir kadın yüz olarak çok güzel olmayabilir ama giyimiyle, tavırlarıyla, makyajıyla çok çekici ve seksi olabilir. Karşımdaki kadın güzel olmasa da bakımlıysa bana seksi gelir genelde. Ama bakımlı değilse ilgimi çekmez doğrusu.

0|0
    0|0
  • yorum yapmam :)

0|0
    0|0
  • Her kadin güzeldir, bakimsiz kadin çirkindir..

Uzaklasirim ordan

0|0
    0|0
  • güzelin hakkında ne düşünüyorsam güzel olmayan hakkındada onu düşünürüm..!

0|0
    0|0
  • kanka onun kalbi namusu guzel olsun bana dis guzelliyi cok gecmez yani

0|0
    0|0
  • bir şey düşünmem bakarım ama düşünmem

0|0
    0|0
  • güzel olmadığını düşünürüm

0|0
    0|0
  • keşke biraz bakımlı olsa birisi bu kıza nasıl giyinmeyi makyaj yapmayı öğretse

0|0
    0|0
  • çirkinle işim olmaz ne edecem onu:D

0|0
    0|0
  • Acırım ve içimden aşalarım onu. yazık onlara yaaa

0|0
    0|0
  • "Biraz bakım yapsa güzel olabilir." diyebilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şanslı piç derim. kaptı çirkin şansını :(

0|0
    0|0
  • Azcık değişiklik yapsa feci kız olur.

0|0
    0|0
  • İnsanları dış görünüşüne bakarak yargılamak doğru mudur ki ? :) Aslında aklımdan geçer pek hoş değil falan diye ama tanıdıkça gözümde güzelleşebilir böyle çok insan var canım

0|0
    0|0
  • çirkin demem kimseye,en kötü iltifatım gideri var bea:)

0|0
    0|0
  • Genelde güzellige yakısıklılıga degil de tarza gore bakıyor insan imajla alakalı benim için

0|0
    0|0
Yükleniyor...