Yapılan araştırmalara göre, başkalarını neşelendiren insanların % 78'i, kendileri mutlu değilmiş sizce?

Yapılan araştırmalara göre, başkalarını neşelendiren insanların % 78'i, kendileri mutlu değilmiş sizce bu doğru mu?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• doğru olabilir BENİM ÇOK KÖTÜ GEÇİRDİĞİM ZAMNLARoldu kendim çok neşeli,espirili bir insanım insanlar bu durumumu farketmesin die elimden gelen bütün şebeklikleri yapmıştım..örneğin İŞ YERİNDE ÖĞLE ARASI YEMEĞE GİDERKEN ağladığım belli olmasın die gözüme kalem çekip,derin bir nefes alıp yemekte arkadaşlarımla buluşup,gülücükler saçardım...:)

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ağlayan palyaço :(

0|2
    0|0
  • doğru bende o 78in içindeyim

0|2
    0|0
  • Niye deşifre ettin ki beni şimdi. :( valla ölmeyi bile düşünüyorum.

0|2
    0|0
    • hayırrr :( sakın..

• ölmek yeniden doğmaktır. kendine öl ve gerçek sevgiye doğ. doğ ki içindeki gizli olan neyse artık açığa çıksın. (ölmek derken mecazi kullandım. geçmişinden kurtul anlamında)

• Evet. Benim de çevremden gözlemlediğim kadarıyla öyle.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• soruyu görünce şimdi herkes ''bu yüzden mutlu değilmişim' vb.. şeyler' yazacaktır diye düşünmüştüm doğru düşünmüşüm sürü psikolojisi yemin ederim

0|1
    0|0
  • Doğru. Genelde canı sıkkın olan insanlar sürekli güler ve mutluluk saçar bağzılarıda içine Kapanır şunu duyurmak istiyorum burdan

ESKİDEN İNSANLAR BİRBİRİNE GÜLERDİ ŞİMDİ GÜLENİ APTAL İLAN ETMİŞLER

0|1
    0|0
  • doğru bence. "neşe" yerine "umut" ya da sevgi" de olabilir. verdikçe kendimden veriyorum. almak da isterdim. sanırım hak etmek gerek...

0|1
    0|0
  • Kendi üzgündür diğerleri mutlu olsun deyip kendini harap ediyordur

0|1
    0|0
  • Demek bu yuzden mutlu değilim :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...