İntikam almak mı kendi haline bırakmak mı ?

sizi bok edip giden her gün ağlatan hasta eden insanın gözünüzün önünde mutlu olmasına nasıl katlanıyosunuz ? intikam alınmalı diyenlerdenmisiniz yoksa olan olmuş takmam diyenlerden mi ?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• alabileceğin bir intikam varsa akıl mantık sınırları çerçevesinde tabii al ..

ama kalkıpta başkasıyla sırf onun gözüne sokmak için beraber olmak kendi kalitenide düşürebilir şimdi mevzunu tam bilmediğmiz için onu en iyi tanıyan sensin örneğin face ini patlatabilirsin.. veya o kıza söyleyebilirsin onun sana yaptıklarını... aklıma gelen bunlar...:))))

0|0
    0|0
    • söyledim zaten kıza anlattım ama yok kız aldatılmayı da kabul etmiş beraberler gidip sündüresim var saçından :D

• bırak boşver anlatmışssan intikamını almışsın demektir o onun kalitesini belirler birkere her bayan ve her birey düşünür dün bunu yapan veya bugün bunu yapan aynısıını yarında bana yapar diyee .. ona olan duygularını yok et ve asla cevp verme ona onu araştırma sorma sakın bundan haberi olur.. aman olmasın hediyeler,kolye,yüzük,resim,video ne var sa hepsini imha et onu görne sakın...

• bosver ılahı adalet bırgun hesabını sorar zaten ben ısteseydım bana senın deıklerını yapan kısıyı surundururdum ama ben sıldım attım hıc yasanmaması saydım o zaten en buyuk cevaptır bence sen yaralarını sar ıyılesmeye basla dunyaya savasmaya gelmedın degmeyecek ınsanlarla zamanını bıle harcama dusunerek

0|0
    0|0
  • tanımam.

0|0
    0|0
  • Allah'a havale ederim

0|0
    0|0
  • Takma bosver. Bu tur insanlar her zaman kaybedenler ve farkina varmadan kendini aldatanlardir. Takma ve yoluna devam.

0|0
    0|0
  • kurtuldğuna şüret yeni hayatına bak !

0|0
    0|0
  • Allaha havale et ve kendine bırak tınlama...zaten başına gelecek belalar olur sen hiç moralini bozma..

0|0
    0|0
  • Allaha havale

0|0
    0|0
  • Allaha havale ederim...

0|0
    0|0
  • çivi çiviyi söker diyenlerdenim ben..

0|0
    0|0
  • olan olmuş takmam pozitif düşünürüm

0|0
    0|0
  • intikam alınmalı

0|0
    0|0
  • İntikamı Ben Almam Yeni Brilikte Olduğu İnsan Alır Ondan :)

0|0
    0|0
  • onu kandırıp alacağımı alıp sonra da ben bırakırım:)

0|0
    0|0
  • İntikaammm -_-

0|0
    0|0
  • elimden geliyosa intikam alırdım uzaktaysa zaten bişey yapamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Zamana bırakırım ben genelde intikamımı. Zaman karşı tarafın aklının yerine gelmesini sağlar. Sonra hamlemi yaparım..

0|1
    0|0
  • Gebersin :D

0|0
    0|0
  • İntikam falan uğraşamam ben.

0|0
    0|0
  • Takmadım demeyeyim bişey yapamadım ben :(

0|0
    0|0
  • İntikam alınmalıııı

0|0
    0|0
  • İntikam! İntikam! İntikam! İntikam! İntikam! İntikam! İntikam!

0|0
    0|0
Yükleniyor...