Saçımın uzaması ıcın ne yapabılırım

kızlar sacım cok kotu oldu boyadan yıprandı kestırdım bnde duzelsın dıye ama hala yanıklar var kına yaktım bnde belkı ıyı gelır duzelır dıye ama oda sacımı cok sert yaptı uzamasını beklıyorum ama cok yavas uzuyor 2 3 ay oldu sacımı kestırmem daha bır cm anca uzamıstır cok bırda dokuluyor sacımı beslıcek hızlı uzamasını saglıcak bı onerınız var mıdokulmesını engellıcek falan :) cok sey ıstemıs gıbı oldum ama ıyı yoorumlar ıcın sımdıden teşekkür ederım sacma yorumlarnızı kendınıze saklayın

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Eczanelerde bemiks ampul satılıyor ondan al zaten pahalı değil 4 tl onu hiç açılmamış kullandığın bir şampuanın içine kır zaten içinde 5 tane küçük ampul oluyor ama kırarken havluyla kır eline batabilir sonra onu şırıngayla çek ve şampuana sık sonra iyice çalkala sonra kullanabilirsin :) biraz değişik kokuyor ama saç kremi sürsen bile hiçbir koku kalmaz, haftanın 3 günü kullan ama her günde kullanbilirsin ben her gün duş alıyorum ve bemiks ampul kırdığım şampuanımı kullanıyorum bir zararı da olmaz zaten çok faydası oluyor dene ve gör 3 ay da gerçek farkı görceksin ama 1 ayda da fark eder zaten uzadığı :)))

0|0
    0|0
    • sınemakı ootuyla falan karıstırıp yaptım ama pek faydası olmadı gıbı ama bıde senın dedgını denıcem :)

• faydası oluyor :))

Erkekler Ne Diyor 4

• Bence kestir yeniden uzasın çok yıpratmış çok şey kullanmışsın . İdareten kaynak falan yaptırabilirsin ya da postiş takabilirsin .

0|0
    0|0
  • hergün yıka ve argan yağı kullan. geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Her gün yıka :) benim öyle uzuyor :)

0|0
    0|0
  • yumurta sür yağda kızart sonra afiyetle ye

0|0
    0|0
    • salak

• geri zekalı bana diyene bak sende gizlisin ezikmi oldun şimdi üstelik ben gizli olmamdaki neden ayrı bir hava katsın merak ederde verirsin belki diye istersen açiim :D

• istiyosan açim ekle :*

Kızlar Ne Diyor 4

• badem yağı zeytinyağı kullan sarmsak özlü şampuanlar ve kremler var bitkisel onları kullan pahalı değil 15 lir bişey doğum kontrol hapı şampuana karıştırılması baya uzatıyomuş diye duydum

0|0
    0|0
    • gercektenmı ılk defa duydum doğum kontrol hapını :)

• tamam bakalım bırde onu denıyım :) çok teşekkür ederım

• önemli değil:)

• canım öncelkle saçlarında kurulu varsa ona göre bir şampuan bul ve devamlı yıka benim çok çabuk uzar hergun ykamama bağlıyorum ...

0|0
    0|0
    • hergun yıkıyorum ama :) yınede omuzlarımda asagısını gormedım kucukken belıme kadardı ne guzel yumsacıktı daha sonra bı boyattım saclarım mahvoldu yaa :(

• boyatmasaydn keşke bnce ne kadar kötü olursa doğal renk en iyisi :)

• işte iş işten gectıkten sonra anlasılıyor :)

• Sık sık yıka ve kille yıka

0|0
    0|0
  • Sarimsak sampuani falan diyolar ama ben hic kullanmadm ise yariyodur belki

0|0
    0|0
Yükleniyor...