Steroid Kullanan Var Mı?

Arkadaşlar aranızda daha önce steroid kullanmış olan var mı? varsa bir kaç soru sorucam
Not: Lütfen kulaktan dolma bilgilerle gelmeyin. Teşekkür ederim.

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• var devamlı kullanıyorum. özel antrenörüm zaten. İstanbul ve antalyadan öğrencilerim var onların antrenman beslenme ve kürlerini hazırlıyorum..

0|0
    0|0
  • Hedef nedir peki

0|0
    0|0
  • Kulaktan dolma burundan sarma

0|0
    0|0
  • Yok tur

0|0
    0|0
  • 18 de suplement bile uygun değil 20 ol
    Steroide bulaşma

0|0
    0|1
  • @bigbackcan
    18 yaşında çocuğa anapolon, dianabol öneriyorsun öylemi? Uzun zaman yarışmacı çıkaran hocaların yanında çalıştım. Kullananlarla birebir diyaloğum da var araştırmışlığım da. Kardeşim; anapolon seni balon gibi şişirir, ilacı bıraktıktan sonra tuvalete cıkıp işedikce balon gibi foslarsın psikolojin bozulur. Bu ilaç ölüme yaklaşan hastaları kurtarmak için son çare günde 2-3 tablet verilir. Yani bu ilacı alan adamın kaybedecek bişeyi kalmamıştır. Dianabol dediğin ilaç güzel kas yapar. Daha kalıcı etkili gücü de artırır. Ancak aldığının ertesi günü vücudunda erkeklik hormonu üretimi sıfıra vurmuştur dikkatli kullanılmazsa kısırlığa yol açar. Bu işler çocuk oyucağı değil iyi araştırmadan girersen sonucu ters olur. Bunu kendine zarar verme diye yazıyorum. İlla kullanıcam diyosan hırsının önüne geçemiyosan da eczanenin dışına çıkma piyasa sahte ilaç dolu haberlere bile çıkıyor. Sustanon ve primobolan kürü (eczane malı) başlangıç için rahatlıkla yeter hatta tek sustanon bile yeter haftalık 500 m
    Bunlar bile zararsız değildir. Kullanabilceğin en zararsız ilaç oxandrolone (anavar) dır. Yurtdışından getirtebilirsen kullan. Hacim fazla getirmez kuru saf kas hacmi yapar ama zararı nerdeyse yoktur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...