İran 4bin devrim muhafızını Esad'a destek için Suriyeye gönderiyor.

Bununla ilgili ne düşünüyorsunuz bence yeni bir krize yol açar bu olay dünya genelinde

Güncellemeler:
Uygur Türkleri katledilirken RTE nerdeydi ? şimdi esada saydırır

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• simdi zamanında iranı öve öve bitrimeyen akp liler gelsin :D

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• iyi yapmış ahmedinejata bayılıyorum yahu adamım .

0|2
    1|2
    • anneler,çocukları öldüren brisi senin adamınsa yaşama hiç

• hepsi abimi.. Chavez,Ahmedinecazt, Fidel Kadastro :D

• chavez öldü yazık oldu oda adamımdı :/

• İyi yapmışlar Esad'ı severim, bir olup bütün teröristleri domaltsınlar.

0|2
    1|0
    • Esad da pkk ya destek versin Türkiyenin başı belaya girsin demi :)

• Sadece katliam düşünenlerin çocukları,anneleri düşünmeyenlerin şerefsizlikleri başka nedenebilirki

0|0
    0|1
    • hizbullah iran rusya cin hepsi destekliyor esadı abd ve israil türkiyeyi sattı ne olucak sadece bir sehir kaldı esadın alamadığı onu aldıktan sonra esad okadar kimyasal bombayı nereye atıcak tayipin kafasına :D

• bu arada bizde ölceğiz

• o füzelerin istanbula menzili yok :) doğuda ve o bölgede oylar genelde akp ve bdp ye gidiyor ne güzel temizlik yapıcak 1 ay kaldı :D bu tayyip ilginç adam abd ye artislik yapıyor ama onun koyduğu füzelerle yasamını sürdürüyor patriotlar zaten birsey diyebilseydi amerikaya 2002 de askerimize cuval gecirildiğinde gıkı cıkmadı korkudan

• Arabsitan katar da ÖSO ya gönderiyor , kazanan sunniler olacak İNŞAALLAH...

0|0
    0|0
  • ya nasıl müslümansınız siz ya esedi savunuyorsuz , adamlar şii anlayın bunu , sunni müslümanları kesiyorlar , onalrın yaptıkalrını YAHUDİ HRİSTİYAN BU ümmete yapmadı , bir de iran müslüman diyenler...

0|0
    0|0
    • İran her zaman müslümanlarla savaştı tarihi boyunca

• bir birlerinin it ligini yapıyorlar

• aynen öyle dediğin gibi

Erkekler Ne Diyor 7

• Esadi kötü görmeyin. Tabiki iyi seyler yapmadi ama o ÖSO daha kötü degil.

Suriyedeki Teröristlerin cogu zaten Suriye halki degil yabancilar.

Unutmayin ki o ÖSO teröristleri bizim Polise ve askerlere 1 den daha fazla ates acdi. Bir Polisimizi öldürdü bilem.

Reyhanlidaki bombayida Esad yapmadi bunu ÖSO yapti , Türkiyelen Suriye savasi cikarsinlar niye.

Ben iyi buluyorum. Bu Teröristler Suriye topraklarindan cikmalari gerekiyorlar.

1|0
    0|1
  • Buna bakin Suriyedeki Teröristler (ÖSO) 14 yasindaki cocugu öldürüyorlar.

link

Neden yapmislar ? 14 yasindaki cocuk kahve satiyor, Terörist bedavadan kahve istiyor ve cocuk "Muhammed hayata geri gelse bilse bilem sana bedava kahve vermen" diyor ve Terörist cocuk Peygambere sözde hakaret etti niye cocugu öldürüyor.

Öldürdükleri kisilerin kalplerini yediler ...

link

Siz Erdoganin dediklerine inanmayin, ordakiler Suriye halki degil , teröristler.

0|0
    0|0
    • :D esad çok masummuş gibi konuşuyosun

• Tabiki masum degil ama o Teröristlerden gene 100 kat daha iyi. O teröristler tamamen hayvan.

Iranin yaptigini iyi buluyorum ve esadi destekliyorum.

• sen esadı destekle esadda babası gibi pkk yı

• Uyguru boşver daha yakında Kerkük'te binlerce Türkmen öldürüldü, köyler boşaltıldı evlerinden sürüldüler, hiç Türkiye'de bununla ilgili konuşuldu mu? Hayır ama filistin olsun Suriye olsun hep kardeş hep mazlum. Ulan araplar kardeşte Türk'ler piç mi? Neden kimse sormadı; çünkü %50 var tam arkasında duruyorlar, o yüzden hiç bir şey göremiyorlar.

1|0
    0|0
    • işte hepsi şerefsiz o...çocukları PARANIN KÖPEGİ OLMUŞLAR İNSANLIK PARA KAZANDIRMIYOR musulde kerkükte çıkarları yok ya da Abileri ABD izin vermiyo.

• Aynen öyle, zamanında birileri çıkıp İran gibi olacağız demişti ama benim korkum arap gibi olmak başka bir şey değil. Keşke Pers gibi olabilsek diyorum, nasılsa Türkiye de Türk gibi olamıyoruz.

• İyi yapıyorlar.Amaçları teröristleri avlamak.

0|1
    0|0
  • Tayyip yine çıkar Esed şöyle esed böyle der yakın zamanda yine.

1|2
    0|1
  • esad muhaliflerle başedemedi korktu tabi destek istedi

1|1
    0|1
  • RTEde yandaşlarını gönderselerde kurtulsak, Suriye halkının yanında olduğunu da kanıtlamış olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...