Yüzme ve Fitness ikisi bir arada ?

Şimdi arkadaslar Body ve yüzme ile ilgileniyorum. 1 aylık programım bitti Şimdi Nasıl yapıyım Yüzmeye cok agırlık mı verim yoksa Bodye mi ? hangisi düzgün vucut yapar 1 seene gitcemm yardımcı olursanız sevinirim

Güncellemeler:
1 ayda 5 kilo vermişim yüzme ve body yaparak göbekçevremde + yaglar da azalma olmus hepinize tsk edrmm cwparlınız için

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• şimdi arkadaşım yüzme harika bir spordur vücudunun heryerini çalıştırken aynı zamanda çok eğlenirsin. şekilli bir vucut istiyorsan fıtness yapmalısın fakat dogru beslenme olmadan body yapmak bir hiçtir. ve bıraktıgın an eski haline dönersin. fazla yüklenmeden ikisinide yapmanı tavsiye ederim. haftada 3 gün body yapıyorsan 2 gün yüz fazla ve birden yüklenme. ayrıca yüzme için en ideal saat 1 saattir. başarılar.

0|1
    0|1
    • şekilli bir vucut istiyorsan fıtness yapmalısın fakat dogru beslenme olmadan body yapmak bir hiçtir.

Fitness la body aynı şey değil arkadaşım.

• sen banamı öğretiyorsun sporu arkadaşım. tabiiki aynı şey değil sadece fıtnessta body yapmaktan bahsettım. insanların yazım şekkillerinde bir hata arayıp nasıl yargılayacağım diye düşünmeyin. eminim soruyu soran arkadaşım zaten benim ne demek istediğimi anlamıştır.!

Kızlar Ne Diyor 9

• bayan olsaydın yüzme derdim incelmek ve sıkı bir vücut adına ama büyük bir ihtimalle kas yapmak istiyorsun. ağırlık daha iyi sanırım bu durumda.

0|0
    0|0
  • yüzmeye ağırlık ver

0|0
    0|0
  • yüzme tabi ki

0|0
    0|0
  • adı üstünde body. zaten onun olayı vücut şeklendrme

0|0
    0|0
  • yüzme daha geç vücuduna katkı yapar body ile daha çabuk sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • Yüzme candır.<3

0|0
    0|0
  • yüz bence daha iyi

0|0
    0|0
  • yüzmek omuzları geliştirir fitness kasları

0|0
    0|0
  • yüzme ve fitness yorulmazsan eğer devam et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Yüzme en güzeli, bırakınca vücud yapın bozulmaz çünkü doğal kastır, Body ise kasların şişmesidir ve deri zorlayarak geniş bir hacme sahip olursun ama bırakınca en fazla 3 ay sonra kaslar küçülür ve genişleyen deri sarkmaya başlar.

Ayrıca Yüzmenin verdiği kaslar daha fittir ;)

0|0
    0|0
  • Yüzme vücudun her yerini çalıştırıyor..

Fitness öyle değil ama. Çalıştıracağın yerleri kendin seçiyorsun..

0|0
    0|0
    • Kardeşim ikisini birlikte yaparsam muaazam bir vucudum olurmu ?

• :) cok tsk edrm

• Rica ederim dostum, kolay gelsin..

• Doğal gelişmiş vücut istiyorsan yüzme.

Zorlaya zorlaya oranı buranı şişirmek istiyorsan body building.

0|0
    0|0
  • body tabiki yüzmeyede ekstradan devam et tabi ama maksadın vücut yapmaksa body

0|0
    0|0
    • Bodyde yapım yüzmede :)

• ben ilk haftayı tamamladım yaptım tabi %100 bütün hareketleri tamamlıyamadım ama yaptım %80 ölüyorum :D

• :D:D zor bir spor ya

• sen kilo vermiyo düşünüyon hep oy üzden yüzme iyidir

0|0
    0|0
  • Bence tek yüzme yapsan yine yeter body yi yeterince zayıflayıp by falan uzayıp(yani büyüme çağı bitince) yaparsın :)

0|0
    0|0
  • bu sorunun cevabını bende çok merak ediyorum hem yüzmeye hem bodye gidicem yüzmeye boy ve omuzlar için bodyde vücut için gitmeyi planlıyorum ama hangisi daha iyi olur sizce bir süreden sonra

0|0
    0|0
  • Yüzme genelde boy uzatır vücudun yerine oturur .

Fitness ise sağlıklı yaşam için gerekli bişey .

En güzeli Pazartesi Çarşamba Cuma fitness yapmak

Salı Perşembe ve Haftasonu yüzme .

0|0
    0|0
    • öylee yapıyorum bende kardeşimm :) içimi okudun resmen

• En iyisi böyle bende salı perşembe ve hafta sonu kickboksa gidiyorum onun dışında fitness.

• Sırf yüzme yeter bence.

0|0
    0|0
  • yaz geldi zaten devam yüzmeye

0|0
    0|0
  • ben yüzücüyüm ve yüzme vücut yapmaz fitness a git

0|0
    0|0
    • Yapmaz mı ? :(

• çok kasman lazım fitness a göre yüzme çok yorucudur tüm bedenini yorar. Tüm kaslar çalışır hemen hemen ama Fitness gibi şişirmez. Görünür bir vücut istiyorsan fitness

• Kardeşim 1 ay oldu yüzme ve body yapıorm kollar Şişti herkes body mi yapıosn diolar ama azcık yaglar oldugu için yüzmeye biraz daha agırlık veriyim

• İkisini de yap da yüzmeye ağırlık ver

0|0
    0|0
  • yüzme

0|0
    0|0
  • Fitness daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...