Neden aldatan kadını linç ediyorlar erkege tek kelime yok?

Eşitlik nerde dun kızın biri bir soru sordu erkekklerin etmedigi hakaret kalmamış neden bende cok karşıyım aldatmaya ama kadınında erkeginde aldatmasına tepkim aynıdır hic bir zamanda hakaret etmem

Düşünmeden edemiyorum acaba aldatilmis olanlar mı hakaret eder?

Bu arada kimse aska ihanet etmesin ne erkek ne kadın! Ikisininde eeit oldugunu unutmayin hanımlar hemcinslerinize haklarına sahip çıkın aldatan erkegi pohpohlamasin kimse

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatmanın erkeği kadını diye ayrımı olmaz zaten. Aldatmayı şöyle düşünelim, toplum bir vücut olsun ve aldatma da bu vücudun rastgele kısımlarında oluşmuş yaralar. Bu yaraya gerekli müdahelenin yapılmadığını düşünelim, sonuçta enfeksiyon yayılabildiği kadar yayılır. Bu yarayı kaşıyarak ya da üstüne vurarak tedavi edemeyiz. Sebeplerini ortadan kaldırabilirsek, erken müdahele edebilirsek, başka yaraların oluşmasını ancak o şekilde engellenebilir. Müdaheleden kastım şiddet değil. Çözümler getirilmeli.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• para nasıl elinin kiri ise erkek içinde bu durum öyle

0|0
    0|0
  • dünya gözü ile yok malesef öyle bir şey. erkek yapar, anlaşılmaz, haliyle elinin kiri olur.. eşitlik falan da hikaye. yalnız Allah katında herkes eşit. kadının o.pusu olduğu kadar, erkeğin de o.pusu var.

0|0
    0|0
    • Yyok oyle bisey kadnda cok aldatiyor o eskiden di ben cok duyuorm çevreyle alakali benim yasadigim kesimde kimse ayrım yapmıyor

• kadınları savunmadım ki. hepimiz aynı bokuz. orası kesin zaten.

• bu siz kadınların suçu erkeklere taparsanız ben bilmem eşim bilir,erkekler şöyle böyle demesin diye zor la kapanırsanız ,kocamdır döverde sever de derseniz size bunları yapılması hakdır adeletir

0|0
    0|0
    • Benmi erkek arkadaşım cekinirdi benden tokat bile atmistm bigun karşılık vermemistir

• Ama sebebini sormadnizki

• sebebi ne olursa olsun hiç bir önemi yok sizi aldatsa bile hakaret etse bile bunun cevabı tokat şiddet olmazdı

• Hay koyim esitlinize ya erkegin cekti cileyi erkek bilir

0|0
    2|0
    • Neden hakaret edion simdi herhwngi bir konuyu tartismicak kadar asabimisin

• Evlenmek istiyor canım ama ben istemiorm

• O zaman niye takiliyon onla

• ikisi de zinakar, ikisi de o...

0|0
    0|0
  • İslamın gerektirdiği olay diye lanse edildi hep çünkü.

Dediler ki zina eden kadın taşlanır (halbuki o Kuran'a değil Tevratta yazar hem erkek hem kadın taşlanır tevratta) erkek kırbaç cezası alır. Zaten olay ondan sonra koptu.

0|0
    0|0
  • Aldatan kadında olsa erkekde olsa aynıdır benim gözümde, onlara karşı hiçbir olumlu söz söylemem, aldatmak insanoglunun yaptıgı en igrenç davranıştır

0|0
    0|0
    • Katılıyorum ama kadina neler drmisler birisi tecavuze ugrarsn ins vs ne hakaretler etmisler

• ya bakma burda yazılanlara, bakma dediysemi bakılmayacak kaale alınmayacak olanlar belli

• Haklısın ama bu kadarda sadistlik olmaz

Kızlar Ne Diyor 1

• yıllarca ataerkil yapıda yetişen zihniyet.aldatanın kadını erkeği olmaz.ikiside şerefsiz.

0|1
    0|0
    • He bunu desen anlarim ama sadece kadina kizanlari kinatim esit ikiside

Yükleniyor...