Günde kaç mekik baklava yapmaya yeterli olabılır

günde kaç mekik kas yapmaya yeterli olabılır yardımcı olabılırmısınz

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• 7X9 ile başla derim

gittikçe arttır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 11

• arkadaşm ben de mekik çekiyorum günde en az 100 tane . 2 hafta boyunca yaptım etkisini büyük bir farkla gördüm . asla ama asla üşengeçlik yapıp birgün çekip birgün çekmemezlik yapma .

0|0
    0|0
  • Önce sağlam bir cardio programına girip yağları erit yağlar erimeden 1000 mekik çeksen fayda etmez önce diyet sonra mekik gelir...

0|0
    0|0
  • istersen ronaldonun çalıştığı karın kasının 2-3 katını çalış beslenmene dikkat etmezsen takivye almazsan zor

0|0
    0|0
  • link Buradan bak. Beginners videolarından başla, adamın antremanları yararlı :) Bu arada 10 x 10 başlagıç için yeterli olabilir bence

0|0
    0|0
  • link bu adamın yaptığı hareketleri düzenli belirli saatlerde yap etkili olur hemde baya bir etkili olur bende desen çıkmaya başladı bu video sayesinde

0|0
    0|0
  • sadece mekikle olcak iş değil beslenme biraz takviye kasıklarınıda çalıştırman lazım koşman yürümen lazım iki eline ağırlık alıp sağ sol esneme yapman lazımda lazım kolay iş değil en zor çıkan yer karın kası en kolayda bacak kası

0|0
    0|0
  • 2 ay düzenli olarak 40 mekik yapınca hafif hafif belli oluyo. 1 hafta yapmazsan geri kayboluyo ama

0|0
    0|0
  • sadece mekik kas yapmaya yetmez yıllar sürer

0|0
    0|0
  • yeni başlıyosan tek seferde 10 tane çek yavaş yavaş arttır...ilk günler çok kasma kasların ağrır :D

0|0
    0|0
  • 5 bin

0|0
    0|0
  • 100 iyidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...