Alman futbolcular ve yaşam şekilleri

futbolcular genelde mankenlerle birlikte olur ama alman futbolcular neden öyle değil tabii onlardan da var mankenlerle birlikte olan ama genelde hep sıradan insanlarla birlikteler ve hayatları bizlere çok benziyormuş örneğin sabah münihte kahvaltı etmeye gittiğinde içlerinden biriyle karşılaşabiliyormuşsun bana bunları almanyada yaşayan bir arkadaşım anlattı siz nasıl buluyorsunuz bence bizim futbolcular fazla havalı

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2. soruna cevap bizlere çok benziyormuş örneğin sabah münihte kalhvaltı ederken karşılaşabiliyorusun. orda futolcuya Türkiyedeki kadar değer vermiyolar tama seven var gidip resim çektirip geliyo ama Türkiyedeki kadar rahatsız etmiyorlar. orda adam antremana yeri geldiğinde otobüsle gidiyo sen istanbulda bin bir otobüse futbolcu olarak dahada otobüsü binmezsin psikolojin bolzulur.

1.sorun yani manken olayına gelince bu bizimki kadar ilgi olmayınca adam yolda rahat rahat yürüyüp halak karışabiliyor. tabiki yolda bir helgayı bulabilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• adamların göbek adı disiplinmiş

0|0
    0|0
  • bizim insanımız havacı futbolcuyla sınırlama

0|0
    0|0
  • Sanki biri himalayalar da diğeride Panama da yaşıyordu da Berlin de karşılaştılar...Alman futbolcu berlinde göreeksin tabi neye şaşırdın anlamadım...

0|0
    0|0
    • Lan salak mısın nesin sen sabah mahallende gittiğin fırında volkanı falan görüyor musun

• Fırın mı?Biscolata reklamı mı bu lan ne volkanı ne fırını.Sen kahvaltını alıp fırında mı yapıyon dingüg...Kafeden bahsediyorsun.İnsan evladı değilmi o da kahvaltı yapacak onlarda dışarı çıkacak evde otur otur herkesi kendin gibi sanmışsın kanka...

• hee evet öyle

• ewt bızım futbolcularımızz cokk seyy?

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki sporcu ve ünlülerin çogu mütevazi degil ve egoları yüksek yurtdışındaki sporcu ve ünlüler çogu mütevazi olabiliyor türkiyedede var öyleleri ama azınlık bizim burdakiler kendilerini televizyona çıkınca bişey sanıyo tek farkları daha fazla para kazanmalı akıl zeka olarakta çogu kişiden üstün degiller

0|0
    0|0
  • almanlar analcıdır:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bize ne faydası varki alman futbolcunun hayatının sıradan oluşunun ya da bizimkilerin havalı oluşunun

1|0
    2|0
    • Ben sadece futbolda en başarılı ülkenin oyuncuları öyleyken bizim eziklerin böyle olması hakkında ne düşünüyorsunuz diye sordum faydası hakkında bir şey demedim illa boş yorum yapacaksınız

• ve genel olarak burdaki futbolculardan daha başarıllıar.hayatı daha düzenli ve mütevazi yaşıyorlar demekki.

0|0
    0|0
  • sanmıyorum sabrinin karısı ya da aydının karısı manken değil?

umut bulutta bir rusla evlendi ama onun da manken olmadığını sanıyorum.

bi burak yılmaz bir ara survivor ırmakla çıkmıştı da ayrıldılar.

0|0
    0|0
  • _____________kültür farkı diyelim artık__________

1|0
    0|0
  • Almanyada işte bu yüzden statlar dop dolu

0|0
    0|0
  • Avrupalılar öyle genelde

0|0
    0|0
  • Yaşam şekillerini bilmem ..

-Ama futbolunu çok severim .. O disiplinlerine hayranım ..

0|0
    0|0
  • bizim ülkemizde sanki futbolcular artis

0|0
    0|0
Yükleniyor...