Çok sonradan öğrendiğiniz gerçekler canınızı sıkar mı?

çok sonradan öğrendiğiniz gerçekler canınızı sıkar mı? mesela bir olay yıllardır başka şekilde anlatıldı.. 15 yılı aşkın bir süredir siz bu gerçeği böyle kabullendiniz. ama birden bildiklerinizin aslında gerçek olmadıgı,kabullenmenin zor olduğu bir duruma düşseniz ne yapardınız?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• len tutupta senin annen öldü denip 10 yıl sonra annen cıkıp geliyosa tabi canını sıkar ancak diş macununun bittigini sanıp bakkala gidip yeni bir diş macunu aldıktan 5 yıl sonra arkadasınız o diş macununu ben saklamıstım derse o çok bişey sayılmaz bence :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• nedene bağlı olarak taş yutmuş gibi olursun

0|0
    0|0
  • 15 sene çok uzun bir süre. Bu söylenen yalanın benim iyiliğim için mi yoksa beni elde tutmak adına söylenmiş bir yalan mı olduğunu düşünür ve ona göre hareket ederdim.

0|0
    0|0
  • sıkar ama öyle geriye dönp hesap sormazdım banane derdim bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • olayın gerçekten öyle olduğundan emin olduktan sonra kabullenmeye çalışırdım heralde benim için zor olacaktır

0|0
    0|0
  • nickin gibi fransız kalırdım bir şaşkınlık olurdu ederdi.

ama uzerınden zaman geçtiği için kısa surerdı.

0|0
    0|0
  • Bana bunu yapanlarin neden yaptiklarina bakardim bana mantikli gelmeyen birsey varsa onlari silerdim ama sadece benim icinse aff etmeye bakardim..peki sen ne yaptin olay nedir...ekledim istersen ozelden yazabilirsin.tskler

0|0
    0|0
  • pekde üzerinde durmazdım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Olaya göre değişir yani 15 senedir bildiğim gerçeklik benden neleri aldı, bana ne verdi karşılığında

Eğer çok büyük bir eksiklik yaşamışsam ya da bir şey kaybetmişsem çok üzülür ve onu geri almak için elimden geleni yapardım

Yok zaten 15 sene böyle geçmiş düşünmemişim duyunca da bir şey ifade etmemiş ha iyi der geçerdim

0|0
    0|0
  • ben çok takardım kafaya kesin

0|0
    0|0
  • Öğrendiğim için şükrederim.

0|0
    0|0
  • birazz

0|0
    0|0
  • Bana farklı şekilde anlatan kişiyle aram bozulurdu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...