Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır. Siz ne düşünüyorsunuz?

Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır derlerdi de inanmazdım. Siz ne düşünüyorsunuz ? link

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• o söz doğru ama bu resimdeki karşılaştırmanın bununşa ilgisi yok. tamamen manipülasyon. bir resimde çirkinleştirmek için ellerinden geleni yapmışlar; ışıklandırma, saçlar, çekim açısı, çözünülürlük vs. diğer resimde ise makyaj artı photoshop'la kadını baştan yaratmışlar :)

ayrıca bakım denilen şey sadece makyaj değil. ben sadece makyajın önemli olduğuna inanmıyorum. özgüven de çok önemli. bir kadının kendine güveni varsa duruşu, bakışı bile farklı olur. diğer yandan kendine güvensiz bir kadını istediğin kadar giydir, makyaj yap o kadar çekici olmaz.

güzellik konusunda dış görünümün yanında kişiliğin de önemli olduğunu düşünüyorum. kendine değer veren, güvenen kadın doğal olarak daha bakımlı da olacaktır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• içi temiz olsun valla:DDDDDDDD

1|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur evet ama elektrik alamadığımız bayanlar vardır, yaratılana çirkin demekten korkarım.

2|0
    0|0
  • bir kadının yüzü makyaj sayesinde pürüzsüz oluyorsa ondan çirkini yoktur. çok itici:/

1|0
    0|0
  • Bence alakası yok, düğünlerde falan görüyorum tamam Allah yaratmış ama kız onca makyaja rağmen bir şeye benzetemedim. Estetik olayı devreye girerse dediğin doğru olur. Badana boyayla olacak iş değil (bazılarında)

0|0
    0|0
    • düğünleri saymayalım düğünler facia:D

güzelleri bile mahvediyorlar kuaförler

abartı her zaman itici

• ben de öyle düşünüyorum. kızların çirkin olma gibi bir seçenekleri yoktur. her kız güzeldir. yani isteseniz de çirkin olamazsınız. çirkinlik kavramı kızlar için geçerli değil bence.

0|0
    0|0
  • Üzerinde sadece makyaj ile değil de bir photosop ile geçilmiş fotolardan çirkin kadın yoktur deyimini çıkartmak yanlış. Çirkin her yerde var...

0|0
    1|0
    • Ama makyajla güzelleşen birçok kadın var

• Makyajı kötülemiyorum, düzgün makyaj güzel gösterir ama link deki fotolar shoplanmış. :)) Ayrıca hiç makyaj yapmadan da ışıkları kapatınca da herşey güzel olabilir. Hayal gücünün güzelliğine kalmış ama o durumda biraz :P :D Neyse; loş ışık insanı her zaman çok daha güzel gösterir. Az makyaj -loş ışık candır.

• makyajlı pek cogu zaten shoplanmıs gibi de duruyor :)

• Bu sabah gördüm, her gün hayran olduğum kadın durağa yataktan cıkıp gelmiş şimdi yüzüne bakasım gelmiyor

1|0
    0|0
  • bu söz doğruuuu

0|0
    0|0
  • Makyaj her zaman güzel yapmıyor ama "daha güzel" yapıyor..

1|0
    0|0
  • çirkin kadın yoktur az votkka vardır

0|0
    0|0
  • cirkin kadin yoktur az kafa ütüleyen kadın vardır

0|0
    0|0
  • Bende bu makyaj değil yeniden surat çizmek

0|0
    0|0
  • Aynen katılıyorum. Temiz, bakımlı, makyaj yapmasını bilen her kadın güzel ve çekicidir.

0|0
    0|0
  • bundan dolayı ssevgilimin maktaj yapmasını yasakladım :)

1|0
    0|0
  • Öğğğ. O kadınla yattın ve sabah uyandın. Sabah kalktığından cenavarla mı karşılaşmak ister erkek?

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• herşey görecelidir gerçek die bişey yok kendine yakışanı bulup ona göre kuşanan insan gayette güzelleşir

0|0
    0|0
  • bence doğru.. makyajla ne çirkinler güzelleşiyor :)

0|0
    0|0
  • Yüz hatları düzgün olmayan hatuna istediğin kadar badana boya yap bir şoka yaramaz ...

0|0
    0|0
  • cirkin kadin yoktur fotosoklu kadin vardir sjhajsakj

0|0
    0|0
    • Bu kari hem çirkin hem bakimsiz asdsadsa

Bebisim :-* <33

• Şotofok o bir kere :D

• hadi senin dedigin olsun kiz soran seni mi kircam :D

evet okiliptusum biz hem fotosuksuz hemde makyajsiz guzeliz ashmjn

• boyalar akınca ki durumu da paylaşsaydın bir.

0|0
    0|0
  • doğallıklarında çirkinlik yatıyorsa istediği gibi bakımını yapsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...