Şınav çekmek kas yaparmı?

Günde kaç tane sınav çekersem kas yapar bide kaç ay çekmem lazım hiç kasım yok kız kolu gibi ince kolum

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kesinlikle kardeşim. Bende çalıştığım zaman faydasını gördüm. Azimli ol ve düzenli çalışma sistemin olsun. Belli zaman sonra değişikliği sen de hissedeceksin...

0|0
    0|0
  • Günde 25 şınav 25 mekik 25 barfiks çek hergün 5 er tane yükselt bide bulabilirsen 12 kiloluk dambıl çalış onuda 50 yle başla 5 er yükselt 2 ay da baklava garanti 😉

0|0
    0|0
  • Şınav o kadar kol kası yapmaz ki ağırlıklı olarak göğüs çalıştırır

0|0
    0|0
  • Kardeşim öncekilo almalısın

0|0
    0|0
  • evet belirli yerleri geliştirir

0|0
    0|0
    • 22gün

Ne kadar çekmem lazım günde

• 22gün

İlk başta kaçla başlayım mesela

• 22gün

kendin ayarlamaları mesela 15er den 3 set yap baktın bünye kaldırıyor arttır haftalık artış göster her hafta üzerine 3 5 ekle baktın kasıyor seni o zaman orada dur ve aynı yerde devam et arttırma ta ki rahat bir şekilde çekene kadar
      not. Askeri personelim.

• 33 liraya protein tozu al muz falan at karıştır.

0|0
    0|0
  • Yok sinav cekmek sac uzatir. Tobe tobee ya bir tek hareket ile kas mi yapabilcegini saniyosun sen. internette fitness sitelerine bak bir sürü evde yapilcak program paylasiyorlar ya da git bir spor salonuna yazil adam akilli yap sporunu ben bir sinav cekeyim sonra da kollarim kaslansin he oldu ben de arnold swarzenegerim zaten 😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...