Cumhuriyet halk partisinde başkanın degişmesi gerekmiyomu sizce? kim olmalı opnun yerine ?

Kemal Kılıçtaroglunun bir katkı saglayamadıgını muhalefetinin yetersiz oldugunu düşünüyorum, bence degişime gidilmeli daha karizmatik siyasetten anlayan siyaset geçmişi olan birinin başa geçmesi lazım, gerçekci saglam bir muhalefet varsa ikdidar partisinin istedigi gibi at koşturamayacagını düşünüyorum, mesela Mustafa sarıgül gibi biri geçmeli, genç vizyonu geniş karizmatik, ne söyledigini oturmasını kalkmasını bilen biri sizce kim olmalı ?

• Kılıçtaroglu kalsın
    18% (2)18% (2)18% (4)Oy Ver
  • Musatafa sarıgül gelsin
    55% (6)73% (8)64% (14)Oy Ver
  • Diger! belirtiniz
    27% (3)9% (1)18% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• chp çok oy kaybetti onun yerine MHP oy arttıracak. kılıçdaroğlu hakkaten kukla vari biraz.değişmezse o parti dahada batar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• mustafa sarıgül bence kesinlikle olmamalı ama bir taraftanda Tayyipi ancak o indirir kral tahtından ikiside birbirinden oyuncu çünkü gerçekten CHP yi hakeden kim diye soracak olursanız kesinlikle

mustafa başgülşen kesinlikle CHP yi hakeden tek insandır

kim bu adam ?

24. dönem chp manisa milletvekili adayıdır.

özellikle bir konuşması vardı onuda izledikten sonra dahada hayran kaldım dogrusu link

0|1
    0|0
    • çivi çiviyi söker:)

• :D bence oy yakılmalı herkese oy kullancksın ama boş atmycksn :D

• ahahahaha, hepsine birden evet bastıgını :)))

• Anca 'Kınıyoruz' demekle muhalefet olunmuyor... Eğer bir şeyler yapılacaksa somut adımlar atılmalı... Kılıçdaroğlu atamayacaksa o adımları değişsin... Ama Sarıgül'den parti lideri olmaz... Olsa olsa Büyükşehir Belediye Başkanı olur...

0|1
    0|2
    • ama işte bu çok önemli belediye başkanı olması kitleyi idare etmesinde ona bir artı saglayacaktır

• bu chp nin suçu degilmi, yılların partisi hala lider vasfına uygun bir adam yetiştirmedi kendine

• Evet muhalefet kalacak bu kafayla... Ama şu süreç için kendi üzerine mal etmeyişi iyi oldu... CeHaPe zihniyeti filan hani...

• kesinlikle değişmeli..

mustafa sarıgül gelmeli..

0|1
    0|2
  • deniz baykal olaydı indirmişti tayyibi, kılıcdaroğlu ciddiye alıncak biri bile değil

0|1
    0|0
  • Chp'liyim ..

Kesinlikle tartışmasız Mustafa Sarıgül derim ..

Aynen katılıyorum söylediklerine bana dicek bişi bırakmadın valla ..

0|1
    0|2
  • Al birini vur birine hepsi aynı...

1|0
    0|2
  • Allah Allahhh ne kadar ciddi bir soru ile karşı karşıya kadlık.şaşkınım, susuyorum:D

0|2
    1|0
    • oyy süprizlerle doluyum süpriz yumurta gibiyim ben lilican :)

• amannn bozma .morali yüksek tutup ayık kalmak lazım.

• yılmaz büyükerşen

0|1
    0|1

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • muharrem ince olmalı.

0|1
    0|1
    • bak aklıma gelmemişti aslında muharrem ince gelmeli kesinlikle

• adam çok mantıklı konuşuyo ve partiyi iyi yöneteceğine inanıyorum.

• muharrem inceye göre degil bu işler malesef, siyaset çok farklı, ince halkla bütünleşmemiş biri o millet vekilligi yaptı anca, ama sarıgül belediye başkanı ve seviliyorsa bulundugu başkanlık bölgesinde, tabi bu benim fikrim

Erkekler Ne Diyor 8

• muharrem ince gelmeli kesinlikle kılıçdaroğluyla o iş olmaz adamda karizma desen yok hitabet desen yok hep eksi hatta şu anda iyi bir muhalefet için mhp ve chp birleşip erdoğanı devitmeliler

0|1
    0|0
    • mhp ve chpe çok zor ittifak yapar, ama kesinlikle kadroda degişime gidilmeli, chp şu andaki sürecide yanlış okuyo, bu tepki bir anlamda aslında onlarında eseri, muhalefet görevini yerine getirmedikleri için millet kendisi böyle davranıyo

• aynen öyle bide millet uyandı artık yemiyo bir çok yalanı inananlarda zaten onun yalakaları ceplerine akp den dolayı 3 kuruş para giren herkes bunlara aşık adam var allah bir tayyip 2 diyo peygamber felan yok yani o derece menderesten kötü olacak bunlar ya hakkımızda hayırlısı memleketi komple satmadan olsa bari

• Mustafa sarıgül ne alaka adam kendi partisini kurabilir o kapasite var sarıgül de

belki onun yerine gürsel tekin muharrem ince gibi gibi koysaydın ya ankete

0|2
    0|0
    • hayır izin vermediler musatafa sarıgüle inan sarıgül gelse akp ye oy veren çogu demokrat parti,lerin oyunu chp alacaktır, eski anap, dyp, dsp li seçmenlerin çogu ak partiye oy verdi, gürsel tekin ve muharrem ince başkanlık kapasitesinden çok uzaklar malesef

• O Zaman hamzeçebi var ne bilim yaf

• Sarıgül gelirse büyük oy patlaması yapar CHP, tayyibin ilk geldiğindeki havayı yakalar bence,

0|1
    0|1

0|1
    0|0
  • Hakan Taşıyan..

0|1
    0|1
  • tek çare ,

Muharrem İnce

0|1
    0|0

0|1
    0|0
  • Kılıçdaroğlu kalsın ama level atlaması gerekiyor

1|0
    0|0
    • ya o artık level atlayamaz, başkanlık ona göre degil, kanıtladı kendini, etrafımdaki herkes böyle düşünüyo

• Dostum, adama herkes baskı yapıyor. Hal böyle olunca, medyada konuşma yaparken, keza yürürken afallamalar yaşaması normaldir. Herkes ona yükleniyor ve durumu gerçekten çok zor. Bir programa çıkıyor ve en berbat soruyu soruyorlar sonra ''Kılıçdaroğlu cevap veremedi'' damgası yiyor. Bence o adamı bu kadar kötülemek yerine, önerilerde bulunmak daha iyi olabilir. Bana göre Kılıçdaroğlu çok iyi genelbaşkan ve başbakan olabilecek potansiyele sahip. Zaten onun eksikliklerini partisi kapatır.

• işte sıkıntıda burda dostum, idare etmek kontrolü ele almak çok önemli, yıllardır kemikleşmiş bir yönetim var, hiç yeni yüzler yeni fikirler yok, bir lider idare edebilmeli fikir alır ama son söz onun olur, ben şahsen artık yeni kişlilerin cesaret edip bende varım demesini bekliyorum,

Yükleniyor...