Bugün iş yerinde 2. günüm biraz hemen adapte olamayan yapım var insanlara hemen alışamıyorum

tavsiyeleriniz var mı neler yapmalıyım nasıl davranmalıyım çabuk alışmam lazım alışmadığım hergün stres oluyorum çünkü

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence başlarda çok fazla girişken olmamalısın. özellikle başlarda kılık kıyafetinden, tavırlarına, insan ilişkilerine kadar ölçülü davranmak iyidir. ayrıca iş yerindeki insanları da tanıman gerekiyor. başlangıçta sana yakınlık gösteren herkes iyi niyetli olmayabilir. iş hayatında ciddi bir rekabet vardır, insan ilişkilerinde de profesyonel düşünmelisin. insanlara gülümse, selam ver, çok laubali olmadan sohbet et ama bence ilk günlerde ciddiyeti elden bırakma. ayrıca işine odaklan. önceliği sana verilen görevlere ve senden beklentilerine ver.

zaten zamanla insanları tanıdıkça rahatlayacak ve kiminle samimi olacağını anlayacaksın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• önce izle bakalım gözlemle , tanımaya çalış insanları , sistemlerini anlamaya çalış , yavaş yavaş onlarsa seni tanımaya başlarlar

1|0
    0|0
    • öyle yapıyorum ama bazı insanlar çabuk kaynaşöanı bekliyor özellikle patronlar iki üç güne orada yıllardır çalışıyormuş gibi davranmanı

• sekreter olduğun için biraz çabuk kaynaşmanı bekleyebilirler, ancak iş hayatı acımasızdır, sen yinede dikkatli , senin üst pozisyondakileri iyi gözlemle

• üst pozisyon olarak bir patronum var başka kimse yok Allahtan

• ortama ısın herkezle sohbet et nbr nasılsın ne var ne yok hangi takımlısın ben BEŞİKTAŞ <3 :) mesela mesela bole işte :D ortama ayak uydur soğuk durma :D

1|0
    0|0
  • en yakınında kim varsa en önce onunla muhattap ol... ona bişeyler sor işleyişi sor kendini tanıt sorhbet et... kadınlar bu konularda daha girişkendir aslında...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...